Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 05, 14:44

„Repuojanti lietuvė“ klausia: ar broliai Ballai tikrai žino, kas jų laukia Lietuvoje?

Panašu, kad ketvirtadienį atvykę krepšininkai LiAngelo ir LaMello Ballai žodžius „Sveiki atvykę į Lietuvą!“ dainose girdės dar ne kartą. Jais brolius Vilniaus oro uoste pasitiko specialiai uždainavęs Jurgis Didžiulis, o dabar internete pasirodė įrašas, kuriame neva lietuvė mergina repuodama angliškai tekstu taip pat sveikina šalyje apsistojusius garsius svečius.
Apie brolius Ballus repuojanti mergina
Apie brolius Ballus repuojanti mergina / 15min montažas

Tik šįkart pirmos dainos „Welcome to Lithuania“ eilutės skamba kiek sarkastiškiau. O galbūt ir su žiupsneliu saviironijos.

Šmaikščiai į vaizdo įrašą pažvelgę kūrėjai sumanė sukurti nuotaikingą dainą, kurioje broliams Ballams pristato šalį be jokių pagražinimų ir atveria akis – ar šie žino, kur iš tiesų jie ketina apsistoti?

Nė minutės netrunkančiame įraše treningais vilkinti mergina tupi ant nebaigto statyti namo pamatų, rankose laikydama krepšinio kamuolį, ir kreipdamasi į brolius klausia, ar šie tikrai pasiruošę gyventi Lietuvoje?

Esą viešnagė čia jiems taps tikru iššūkiu.

Ar jie pasiruošę daug gerti, valgyti cepelinus, bendrauti su vietos merginomis, ar tikrai jų negąsdins įrašai feisbuke, kuriais vietiniai jiems kartais mėtys karčias replikas, kad „grįžkite namo“? Į savo kiemą? Ar tikrai jie nori apsistoti vadinamojoje provincijoje, kurioje... niekas nekalba angliškai?

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

VIDEO: LiAngelo and LaMelo Ball's coming to Lithuania

TAIP PAT SKAITYKITE: Brolius Ballus oro uoste daina pasitikęs Jurgis Didžiulis atsidūrė užsienio žiniasklaidoje

VIDEO: Jurgis Did welcomes LiAngelo & LaMelo Ball in Lithuania

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką