15min be reklamos
Publikuota 2018 01 07, 18:42

Rūtos Lukoševičiūtės vyras Marius tapo jos asistentu: „Net darbe sugebame vienas kito pasiilgti“

Jau beveik metus Rūta Lukoševičiūtė (42) su vyru Mariumi Dauda (27) vienas kito nepaleidžia iš rankų ne tik namuose, bet ir darbe. Atsibodus senai veiklai, Marius ryžosi palikti seną darbą ir tapo mylimosios asistentu. Pasak jo, net ir nuolat būnant drauge jie spėja vienas kito pasiilgti, jei kuris dingsta iš akiračio bent kelioms minutėms.
Marius Dauda ir Rūta Lukoševičiūtė
Marius Dauda ir Rūta Lukoševičiūtė / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Trečiadienio vakarą LRT buvo filmuojama pirmoji „Eurovizijos“ atrankos laida, kurios pabaigoje paaiškėjo, kad lydere tapo I.Zasimauskaitė. Čia užkulisiuose buvo galima sutikti ne tik bezujančią ir viską koordinuojančią laidos vykdančiąją prodiuserę Rūtą Lukoševičiūtę, bet ir jos vyrą Marių Daudą. Visgi jis čia atėjo ne žmonos palaikyti ar šiaip pažiūrėti filmavimo – pasirodo, Marius jau kurį laiką dirba kartu su ja.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Dauda
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Dauda

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmoji „Eurovizijos“ atranka: iškrito 7 dalyviai, lyderė – I.Zasimauskaitė

„Kažkur balandžio mėnesį man nusibodo senas darbas, susijęs su baldais, išėjau, įsigijau individualios veiklos pažymėjimą ir pradėjau dirbti su Rūta. Ir dabar mes dažniausiai visur būname kartu. Kartais kai vyksta tiesioginės transliacijos, aš jau nevažiuoju, lieku namuose, bet kai yra įrašinėjamos laidos, kiekvieną kartą esu su ja – aš jos asistentas“, – 15min šypsodamasis pasakojo Marius Dauda.

2016-ųjų rudenį susituokę, jie ligi šiol atrodo kaip švieži įsimylėjeliai – vis vienas prie kito prieina, meiliai paglosto, apkabina ar tiesiog nusišypso. Ir nors jiedu kone kiekvieną akimirką kartu praleidžia ir darbe, ir namuose – vienas kitam atsibosti dar nespėjo – anaiptol, sako, jausmai tik stiprėja.

„Man vis tiek pastoviai trūksta jos, tikrai nenusibosta. Dažnai ji būna visai kitame patalpos gale, bet vis tiek rašinėjame vienas kitam žinutės: „Kur tu, pasiilgau“, – pasakojo jis.

Juk kas geriau gali nuraminti stresinėse situacijose, jei ne artimiausias žmogus... „Aš tai ramesnis, žmona kartais susinervina. Tai jai padedu visada“, – tikino Marius.

Pasirodo, būna net tokių akimirkų, kai į darbus televizijoje įsisuka visa šeima: „Kadangi darbas ne kas dieną, tai po mokyklos dukra būna su mumis filmavimuose. Aišku, dar ir ne 5 km namo važiuoti reikia, tai neprivežiosi.“

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Dauda ir Rūta Lukoševičiūtė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Dauda ir Rūta Lukoševičiūtė

Pasak jo, šis naujas jo darbas jam itin patinka: „Mane labai sudomino ši veikla, tai visai kita sfera, visai kita aplinka. Pamačiau, kaip viskas vyksta viduje, o ne tik gražiai sustyguota jau televizijos ekrane. Labai fainas, įdomus darbas. Nėra jokios monotonijos, pastoviai viskas keičiasi“, – privalumus vardijo M.Dauda.

Visgi dideliu „Eurovizijos“ fanu jis savęs vadinti negali. Už kandidatus nebalsuoja ir prie rinkimo, kas turi atstovauti Lietuvai konkurse, neprisideda – nebent tai už jį padaro dukra.

„Anksčiau kartais įsijungdavau keletą dainų pasižiūrėti, ir tiek. Bet dabar, čia įsidarbinus, aš noriu to ar ne, turiu žiūrėti – dukra ir žmona visada įsijungia, neturiu iš ko rinktis, – juokėsi jis. – Man smagu matyti visas repeticijas, bet konkursu tikrai nepradėjau daugiau domėtis. Paskui tą patį žiūrėti namuose nenorėčiau, bet žmonai svarbu pamatyti galutinį variantą.

Tiesą sakant, vienintelis Donatas Montvydas man patiko „Eurovizijoje“, jį labiausiai užskaitau. Potencialių dalyvių jau kelerius metu nemačiau, nežinau, kaip bus šiemet. Bet iš to, kas buvo, jis tikrai buvo geriausias. Praėjusiais metais, pavyzdžiui, nelabai supratau, kodėl išrinko „Fusedmarc“, – 15min pasakojo Marius Dauda.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Lukoševičiūtė ištekėjo už 15 metų jaunesnio Mariaus Daudos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką