2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Silvestras Dikčius palieka „Panoramą“: „Nuo rytojaus – nebe orų berniukas“

Sinoptiko Silvestro Dikčiaus gyvenime – karjeros pokyčiai. Orų prognozes visai Lietuvai pristatinėjantis laidų vedėjas paskelbė, kad palieka „Panoramos“ eterį. Portalui Žmonės.lt jis atskleidė šio sprendimo priežastį.
Silvestras Dikčius
Silvestras Dikčius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Apie karjeros pokyčius Silvestras Dikčius paskelbė socialiniuose tinkluose. Penktadienį jis pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė, kodėl palieka „Panoramos“ eterį.

„Šiandien paskutinis mano eteris „Panoramos“ oruose.

Pokyčius gyvenime gerai įprasmina pokyčiai kūne. Galvojau, gal kokį žaibą išsitatuiruoti, bet vietoje to tik ūsus įsitaisiau. Visada norėjau pabūti ūsuotu orų pranešėju, tai kada daugiau jei ne dabar“, – rašė Silvestras ir atskleidė, kodėl priėmė tokį spendimą.

„Apie orus dar kalbėsiu antradienio rytais per „Labas rytas, Lietuva“ ir porą sykių per savaitę „LRT radijas“. Ši profesijos dalis man labiau hobis, o kai hobio per daug jis virsta darbu. Be to ir jaunimui reikia duoti galimybę prie žaliosios sienos pasitreniruoti.

Nuo rytojaus oficialiai nebe orų berniukas, bet neatmetu galimybės kada nors dar pabūti orų seneliuku“, – pridūrė jis.

Silvestras Dikčius ir Jolita Vaitkutė / Žygimanto Gedvilo nuotr.
Silvestras Dikčius ir Jolita Vaitkutė / Žygimanto Gedvilo nuotr.

Portalui Žmonės.lt Silvestras atskleidė, kad tai – ne vienintelė priežastis, kodėl teko palikti „Panoramą“. Nuo sausio mėnesio ant jo pečių kris nauja atsakomybė – jis ves laidą „Prognozė“, kurioje kalbės apie klimato kaitą.

Kadangi Silvestro karjeroje laukia pokyčiai, sprendimas palikti iš viso aštuonerius metus vestą „Panoramos“ orų rubriką buvo apgalvotas.

„Tai apsvarstytas sprendimas, tad jaučiuosi gerai. Neslėpsiu, kad „Panoramoje“ filmuotis paskutinį kartą bus nostalgiškas momentas. Tačiau man patinka, kai kai kažkas baigiasi, ateina nauji dalykai“, – portalui Žmonės.lt sakė jis ir patikino, kad kolegos dėl tokio sprendimo nenustebo.

„Jie žinojo, kad ir taip turiu daug veiklos, o laidos vedimas reikalauja nemažai laiko sąnaudų“, – pridūrė S.Dikčius, besiruošdamas paskutinei „Panoramos“ laidai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką