Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 12, 12:04

Simona Bandita pasimatavo naujus madingus „The Dark“ papuošalus

Išskirtinius stilium ir tuo, jog niekada neatsilieka nuo mados, išsiskirianti radijo ir TV laidų vedėja Simona Bandita, regis, visada pirmoji sužino, kur Vilniuje galima įsigyti madingų originalių daiktų. Dar prieš oficialiai atsidarant aksesaurų parduotuvei „The Dark“, ji užsuko čia pasižvalgyti, kokių naujovių galėtų prisiderinti prie rudeninės aprangos.
Simona Albavičiūtė-Bandita
Simona Albavičiūtė-Bandita / „Fashion Vilnius“ nuotr.
„Fashion Vilnius“ nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita
„Fashion Vilnius“ nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita

Juoda spalva visada madingiausia, o Simonos atrasti papuošalai – visi tamsių spalvų. Ne todėl, kad ji tokius išsirinko, o todėl, kad šiame aksesaurų salone, papuošalai yra tik tokie.

Dar Simonai įdomu buvo tai, kad visi aksesuarai čia pat ir gaminami. Ji apžiūrėjo kartu su parduotuvėle įkurtas nedideles dirbtuvėles, kurias galės pamatyti ir visi salono lankytojai.

„Fashion Vilnius“ nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita
„Fashion Vilnius“ nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita

Čia galima paprašyti, kad išsirinktus aksesuarus pakeistų taip, kaip kiekvienas nori: ne tik, pavyzdžiui, patrumpinti ar pasiaurinti, bet netgi keisti ar pasirinkti tam tikras detales.

„The Dark“ oficialiai atsidarė šį savaitgalį, „Fashion Vilnius“ mados festivalio metu ir visas dienas lankytojams teiks atidarymo nuolaidas originaliems papuošalams. 

TAIP PAT SKAITYKITE: FASHION VILNIUS: išrinkite madingiausią Lietuvos raudonojo kilimo žvaigždę

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką