Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
09 17

Skaiva Jasevičiūtė. Moterų klaidos miegamajame

Jau senokai rašiau kokia nors pikantiška tema. Bet savaitgalį draugų kompanijoje vienas bičiulis netikėtai paatviravo, kad jo buvusi mergina buvo ugnis lovoje, bet visada nagais draskydavo jam nugarą. „Jums, moterims, gal atrodo, kad čia labai seksualu, bet iš tiesų tai trikdo ir skauda“, – guodėsi jis. O aš tada pagalvojau, kad taip, mums, moterims, greičiausiai atrodo, kad akėdamos nagais jums nugaras mes būname labai aistringos. Filmuose tas nugaros draskymas žiūrisi labai romantiškai, bet realybėje, pasirodo, vyrams tai visai nepatinka.
Skaiva Jasevičiūtė
Skaiva Jasevičiūtė / Dainiaus Stankaus nuotr.

Kokias dar klaidas mes darome miegamajame? Koks mūsų elgesys lovoje nepatinka mūsų antroms pusėms, bet jie iš mandagumo bijo mums tai pasakyti? Gerai, jei jūsų partneris su jumis atviras, bet dažniausiai jie kenčia nenorėdami mūsų įžeisti. Nusprendžiau apklausti savo sekėjus vyrus šia tema. Ačiū visiems, kurie buvo atviri ir parašydami man savo atsakymus leido man sudaryti didžiausių moterų klaidų lovoje aštuntuką. Tikiu, kai kurias moteris jis nustebins:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką