2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 23

Skaiva Jasevičiūtė. Vyrai, neerzinkit kerštingų moterų!

Aš tikiu, kad didžioji dauguma moterų ir merginų yra protingos, racionalios ir geraširdės. Jos moka pyktis, moka pripažinti, kad buvo neteisios, moka atleisti. Bet ar jūs tikrai tikras, kad gyvenate su tokia? Spėju, kad po šio teksto dauguma vyrų puls pirkti naują dantų šepetuką. Nes šį kartą aš su jumis noriu pakalbėti apie kerštingas moteris.
Skaiva Jasevičiūtė
Skaiva Jasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Ir ne, aš nekalbėsiu apie žiaurų kerštą savo buvusiems vyrams. Apie subadytas padangas ar subraižytą automobilį. Aš kalbėsiu apie tylų mažą kerštuką iš pykčio savo esamam, mylimam vyrui. Būtent apie tai šią savaitę kalbėjomės su savo radijo laidos klausytojais. Aš buvau nustebusi, kiek mažų niekšybių pridaro supykdytos moterys. Kita vertus, nelabai turiu teisės stebėtis – kažkada pati supykusi už netvarką paslėpiau visas tuometinio vaikino kojinių poras. Pamenu, tada jis ieškojo jų po visus namus, rėkė ant manęs ir galiausiai labai garsiai trenkęs durimis išlėkė pirkti naujų, žieminius batus apsiavęs ant plikų kojų. O aš sėdėjau ir tyliai kikenau. Ar tai padėjo? Visiškai ne, kojinės ir toliau buvo mėtomos kur pakliuvo. Ir dar kiekvieno kito barnio metu man buvo sakoma: „Aš tai bent jau tavo kojinių neslepiu.“

Bet moterys už mane būna tikrai daug išradingesnės. Vyrai ant manęs dabar tikriausiai supyks, bet aš ruošiuosi atskleisti kelis tikrai genialius keršto planus, kurie jūsų mylimą vyrą gali gerokai išvaryti iš proto. Aišku, aš tikiu, kad jūs protingos ir to nekartosit savo namuose, bet ai, maža kada galėtų prireikti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką