Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Slaptas E.Žičkaus gimtadienis Latvijoje: laukinis paplūdimys, uzbekiška degustacija ir alpakų išdaigos

Žinomas žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus 41-ąjį gimtadienį nutarė paminėti neįprastai. Beveik keturiasdešimčiai svečių skirtuose kvietimuose šventės kaltininkas įrašė tik keletą paslaptingų detalių: norint dalyvauti gimtadienyje prireiks paso ir nusiteikimo smagiems eksperimentams. „Kasmet tenka vis labiau pasukti galvą, ieškant netikėtos vietos gimtadieniui“, – sako E.Žičkus, kurio asmeninės šventės su nekantrumu laukia artimieji, ištikimiausi draugai ir ilgamečiai kolegos.
Edvardo Žičkaus gimtadienis Latvijoje
Edvardo Žičkaus gimtadienis Latvijoje / Liz Leonard, Ana Rosso nuotr.

Praėjusiais metais 40-ojo jubiliejaus puotą Edvardas iškėlė Vilniaus Rotušėje, kiek anksčiau gimtadienio svečius užkėlė ant vieno aukščiausių sostinės dangoraižių, gimtadieniui adaptavo parodų rūmų „Litexpo“ erdves ir daugelį kitų netikėtų vietų, rašoma pranešime spaudai.

Nauji namai, naujas karjeros etapas, išsigryninęs draugų ratas – tokiomis mintimis savo šventę šiemet pasitiko po Svarstyklių ženklu gimęs TV laidų prodiuseris ir vedėjas. Edvardas ilgai ieškojo gimtadienio šventei tinkamos vietos, nes brangiausius žmones norėjo ne tik pakviesti smagiai praleisti laiką, bet ir suteikti galimybę pabėgti nuo didmiesčių šurmulio.

Idėją „pametėjo“ gera bičiulė interjero dekoratorė Indrė Reimorienė, pasiūliusi šventę surengti netolimame užsienyje – laukinės gamtos oazėje ant Baltijos jūros kranto, vos keli kilometrai nuo Lietuvos sienos esančioje Nidoje.

Liz Leonard, Ana Rosso nuotr./Edvardas Žičkus
Liz Leonard, Ana Rosso nuotr./Edvardas Žičkus

Kaip namie čia jautėsi ne tik pats šventės kaltininkas, bet ir jo svečiai, kuriuos pasitiko viešbučio „Skrablas“ savininkė Jelena Šaimardanova, rašoma pranešime spaudai. Unikaliame gamtos kampelyje esančią vietą moteris kadaise įsigijo savo šeimai – trim vaikams ir anūkams, tačiau po kurio laiko nutarė atverti duris ir svečiams. Šiandien čia veikia 19-os kambarių viešbutis su teniso aikštynu, lauko golfo erdve, spa zona su pirtimis, lauko kubilu, masažo malonumais ir deguonies kapsule.

„Tiek aš, tiek mano svečiai negalėjome praleisti progos pasimėgauti visais šiais malonumais ir paruošti pilvus sočiai vakarienei. Juolab, pagrindinį patiekalą – pagal uzbekišką receptą avienos plovą su granatų sėklomis lauke ant gyvos ugnies ruošė pati Jelena“, – gimtadienio akimirkas prisiminė TV laidų kūrėjas.

Savo svečiams jis pasiūlė ne tik pasilepinti spa, paragauti gardaus naminio maisto, sudalyvauti improvizuotoje fotosesijoje pajūryje šėlstant Baltijos jūros bangoms, bet ir į rankas paimti... kardą. Jis buvo skirtas sobražui – įspūdingam šampano butelio atidarymui kardu, kai greitu judesiu šampanas atidaromas kamštį nukertant su viršutine butelio kaklelio dalimi. Pademonstravęs, kaip tinkamai atlikti šį procesą, netrukus E.Žičkus kardą perleido į savo svečių rankas: „Šampano butelių tiesiog neskaičiavome, nes visi turėjome nepaprastai smagų laiką.“

Muzikine vakaro programa pasirūpino už pulto stojęs Edvardo bičiulis Vidas, o kviestinei publikai koncertą ir muzikinę premjerą dovanojo dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Liz Leonard, Ana Rosso nuotr./Edvardas Žičkus ir Ingrida Kazlauskaitė
Liz Leonard, Ana Rosso nuotr./Edvardas Žičkus ir Ingrida Kazlauskaitė

„Praėję metai buvo kupini patirčių, iššūkių, nemenkų išbandymų, todėl užbaigti juos norėjosi smagiai ir su žmonėmis, kurie visada palaiko – būtent tokie ir susirinko į mano 41-ąjį gimtadienį“, – atviravo ilgametis TV laidų kūrėjas, žurnalistas Edvardas Žičkus.

Ne ką mažesnę staigmena šventės dalyvių laukė ir antrąją gimtadienio dieną: kol dalis šildėsi naminiu sultiniu su rankų darbo kibinais, kiti pasidavė garsenybių fotografės Anos Rosso provokacijai laukiniame paplūdimyje įsiamžinti su gražuolėmis alpakomis. Tik, vargu, ar kas galėjo pagalvoti, kad vos pajutusios laisvę, alpakos būriu skuos į kopas, o iš ten – tiesiai į banguotą jūrą. Dėl tokio vaizdo kiek sutrikę gimtadienio svečiai puolė iš paskos, o po to leipo juokais, supratę, kad gyvūnai taip tiesiog nusprendė atsigaivinti. Išbridusios iš vis dar šiltos Baltijos jūros, alpakos nusipurtė vandenį ir ramiai sugrįžo į savo teritoriją.

„Tai vienas šauniausių mano gimtadienių. Gaila, kad kai kurie svečiai negalėjo atvykti iš užsienio, keletui sutrukdė netikėta liga, bet dauguma su džiaugsmu priėmė kvietimą nuo kasdienės rutinos pabėgti į laukinį Latvijos pajūrį“, – geros nuotaikos neslėpė Edvardas, pridurdamas, kad bėgančio laiko nė kiek nesibaimina, nes šis jam suteikia išminties, patirčių ir viską sustato į savas vėžias.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius