Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Šorena bendradarbiauja su slaptosiomis tarnybomis?

Žavioji gruzinė Šorena Džaniašvili Lietuvoje – dar tik pusantrų metų. Tačiau sėkmės bei pripažinimo jai gali pavydėti net ir garsiausios mūsų scenos žvaigždės. Per stulbinamai trumpą laiką šiai egzotiškos išvaizdos, anksčiau niekada nei dainuoti, nei šokti nesimokiusiai merginai, pavyko dalyvauti net trijuose grandioziniuose televizijų projektuose. Nusifotografuoti reklamoje. Pelnyti šimtų tūkstančių lietuvių simpatijas. Atsitiktinė sėkmė? Mistika? O galbūt esama kokių nors kitų Šorenos populiarumo priežasčių?
Šorena
Šorena / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Talentais ir išvaizda televizijos žiūrovus pakerėjusią merginą prikalbinti interviu tikras vargas.

„Ką jūs veikiate Lietuvoje? Mokotės? Dirbate? Iš ko gyvenate?“ – tokius ar panašius klausimus ir gatvėje, ir tiesioginiame eteryje Šorena girdėjo ne kartą.

Tačiau iki šiol tiesių atsakymų vengė. Galbūt todėl apie jos atvykimą į Lietuvą ir pasilikimo mūsų šalyje priežastis iki šiol sklando įvairiausios legendos. Ar gali būti, kad teisės studijas Tbilisio universitete Šorena metė ir į visišką nežinomybę išvyko vien dėl trumpalaikio darbo pasiūlymo? Ar yra tiesos kalbose, kad ši žavi mergina iš tiesų Lietuvoje ne tik dalyvauja įvairiausiose televizijos projektuose, bet ir bendradarbiauja su slaptosiomis tarnybomis?

Aišku viena: naujas gyvenimas Lietuvoje yra visiškai kitas Šorenos gyvenimo etapas. Tačiau kokias paslaptis gražuolė paliko Gruzijoje? Šį vakarą 20.30 LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – intriguojančių Šorenos gyvenimo faktų patikrinimas ir visa tiesa apie merginos praeitį....

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius