Sportas gyvai

Steroidų vartojimas kultūrizmu susižavėjusią britę pavertė vyru

Kultūrizmu susižavėjusi jauna britė Candice Armstrong norėdama greičiau užsiauginti raumenis pradėjo vartoti steroidus, tačiau pasireiškęs šalutinis poveikis ją pavertė... vyru.
Sportiško sudėjimo merginos kūnas
Sportiško sudėjimo merginos kūnas / Fotolia nuotr.

Dailymail.co.uk rašo, kad steroidus pradėjusi vartoti 28-erių Candice Armstrong iš Londono ne tik užsiaugino įspūdingus raumenis, tačiau jai pradėjo želti plaukai tokios vietose, kur paprastai želia tik vyrams – ant veido, krūtinės, nugaros.

Candice Armstrong nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

Buvusi barmenė teigia, kad pradėdama vartoti steroidus neketino tapti tokia raumeninga ar panaši į vyrą, tačiau dabar jau per vėlu sustoti. „Manau, kad jei sustočiau, padaryčiau daugiau žalos nei naudos. Dingtų visi raumenys, bet plaukai ant veido, vyriškas balsas liktų. Jei norėčiau viską grąžinti į vietas, turėčiau vartoti hormonus kaip vyrai, kurie nori tapti moterimis“, – įsitikinusi ji.

Negana to, kad jai padidėjo plaukuotumas, ėmė berti spuogais, pasikeitė balsas ir dingo krūtys, jos klitoris taip smarkiai padidėjo, kad dabar atrodo tarsi mažas penis.

Tačiau Candice yra nusiteikusi optimistiškai ir dėl kūno pokyčių neliūdi. „Mano krūtys dabar yra tuščios ir neatrodo gražios, bet viskas gerai – jos vis tiek niekada nebuvo gražiausia mano kūno vieta“, – sakė mergina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius