Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 03, 16:54

Striptizo šokėją suvaidinusiai Editai Užaitei sunkiausia buvo kalbėti lenkiškai

Striptizo šokėją Juliaus Pauliko režisuotoje juostoje „Nepatyręs“ suvaidinusi aktorė Edita Užaitė į filmo premjerą šią savaitę atvyko plačiai šypsodamasi. Pasak jos, kurti vaidmenį romantinėje nuotykių komedijoje – itin smagi patirtis.
Ineta Stasiulytė ir Edita Užaitė
Ineta Stasiulytė ir Edita Užaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Su jauduliu premjeros laukusi E.Užaitė tikisi, kad daugeliui žiūrovų tai bus tiesiog graži ir linksma romantinė komedija. „Dabar labai populiari tema, visi tik ir diskutuoja patyręs-nepatyręs. Filmas – švelnus, su humoru, linksmas“, – Žmonės.lt sakė Edita. 

Nekuklus vaidmuo aktorės netrikdė. Pasak jos, filmuojamos scenos buvo subtilios, todėl perlipti pačiai per save – nereikėjo. „Juk gundyti kiekviena moteris mėgsta“, – šypsodamasi sakė ji.

Aktorė užsiminė net turėjusi konsultantę, kuri jai davė patarimų dėl įvairių moteriškų dalykų: kaip gundančiai atrodyti, kaip patraukti dėmesį, kaip atsipalaiduoti. „Pokalbiai su ja man padėjo pažvelgti į savo personažą iš vidaus. Jaučiausi tarsi atvėrusi savyje daug slaptų durelių“, – juokėsi aktorė.

Vaidindama su A.Bružu Edita įsitikino, kad jis – geras aktorius. „Apie jo kūrybiškumą visuomet žinojau. Buvo labai žavinga kartu dirbti“, – sakė ji.

Iš filmavimo užkulisių aktorei itin įsiminė grimo kambaryje praleistas laikas. Kai vyko filmavimas, buvo labai karšta, tad prieš kiekvieną sceną Editai tekdavo atnaujinti, o gal net iš naujo daryti makiažą. „Per kiekvieną pertrauką aš prašiau, kad leistų man pailsinti veidą, todėl grimuotojai teko pasikankinti“, – juokėsi Edita.

Aktorę itin prajuokino scena, kurioje jai teko kalbėti lenkiškai. „Teko pasakyti vieną frazę lenkiškai, tačiau niekaip nepavyko to taisyklingai padaryti. Vis užsikirsdavau. Juokėmės iki ašarų“, – pasakojo ji.

Į filmo premjerą ji atvyko vilkėdama savo siuvėjos siūta suknele.

Ar jau matėte lietuvišką komediją "Nepatyręs"? Kokie įspūdžiai?

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edita Užaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edita Užaitė
VIDEO: NEPATYRĘS (2015) 2'30 min. finalinis treileris: kas liks ant ledo šią žiemą?

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką