Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 05, 07:59

Susižadėjo B.Paškevičiūtė ir „Salos“ dalyvis A.Skardžius: jų istorija – vingiuota

Lietuvos oro uostų komunikacijos projektų vadovė, socialinių tinklų turinio kūrėja Beatričė Paškevičiūtė – kaip niekad laiminga: Lisabonoje ji susižadėjo su realybės šou „Sala“ dalyviu ir pardavimų specialistu Arnu Skardžiumi. Lemtingąjį „Taip“ ištarusi moteris pasakoja, kad linksmai užsimezgusi jų draugystė link šio žingsnio augo labai kryptingai, tačiau piršlybos jai vis tiek buvo netikėtos. „Arnas visada sakė, kad niekada nesipirš kelionėje“, – šypsosi B.Paškevičiūtė.
Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius / Asmeninio albumo nuotr.

Komunikacijos specialistė Beatričė Paškevičiūtė ir vieno naujienų portalo pardavimų skyriui vadovaujantis Arnas Skardžius kartu yra jau trejus metus. Vienas kitą jie pamatė pažinčių programėje „Tinder“ ir, abiems išreiškus simpatiją, ėmė susirašinėti. Prieš keletą metų stilistės Agnės Jagelavičiūtės asmenine asistente dirbusi Beatričė pasakoja, kad pirmasis jų pokalbis užsimezgė labai palankiu metu.

„Po Beyonce ir Jay-Z koncerto Varšuvoje važiavau namo, tad buvau labai geros mano nuotaikos, plepi ir emocinga!“, – portalui Žmonės.lt sako B.Paškevičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius

Tiesa, minėtoje programėlėje gana ilgai antros pusės ieškojusi moteris jau norėjo pasiduoti – bergždžios paieškos ne tik išvargino, bet ir pabodo. Vakarą, kai susipažino su Arnu, Beatričė jau ketino atsisveikinti su „Tinder“, tačiau jos planus pakeitė dabartinio sužadėtinio žinutė.

„Tik kirtus Lietuvos sieną įsijungiau Tinder programėlę, nes planas buvo pagaliau atsikratyti šiuo appsu. Bet čia planas ir žlugo – radau žinutę nuo vaikino, kurį svaipindama į dešinę įsižiūrėjau ir labai tikėjausi, kad jis ne tik mane pasvaipins į dešinę, bet ir parašys. Taip ir nutiko. Kadangi vis dar buvau entuziastingai nusiteikusi po koncerto, išpasakojau jam viską apie savo gyvenimą. Dvi dienas intensyviai susirašinėjom ir nusprendėm, kad nėra ko čia gaišti laiko, reikia susitikti“, – savo tinklaraštyje kiek anksčiau rašė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius

Žmonės.lt ji pasakoja, kad pirmas pasimatymas su Arnu, įvykęs nuo pažinties praėjus vos savaitei – labai juokingas ir neįprastas. Pirmą susitikimą ir vingiuotą jų santykių istoriją Beatričė taip pat šmaikščiai aprašė savo tinklaraštyje.

„Aš nebūčiau aš, bet ieškodama princo ant balto žirgo, pati nusprendžiau tokiu pabūti. Į pasimatymą nuvažiavau pasiimti jo pati, įsisodinau į mašiną ir pasiūliau važiuoti į mišką (hahah, žinau, skamba gerai), pasivaikščioti taku iki labai gražaus ežeriuko, prie kurio buvau vos kartą. Pasiekus tikslą išsitraukiau dėžutę su sėmkomis, prisėdom, pagliaudėm, paplepėjom, o kai jau reikėjo keliauti atgal, nebeatsiminiau, kaip grįžti iki mašinos, taigi temstant pasiklydom miške. Žinoma, nuėjus papildomus 5 km radom kelią iki mašinos. Prie itin romantiško pirmojo pasimatymo reikėtų pridėti, kad pirmą susitikimą vainikavo vakarienė Čileke su bulviniais blynais. Visiškai nestandartinis pirmas pasimatymas skamba tikrai juokingai, bet būtent tai ir užkabino.

Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius

Arnas man patiko tiek savo išvaizda, tiek iš to, ką veikė gyvenime, kaip bendravo su manimi, ką dirbo, labai lengvai radome bendrų temų. Nuėjome į kelis pasimatymus, ir nors atrodytų, jis buvo nerealus kandidatas į mano širdį, viduje jaučiau, kad kažkas čia ne taip. Jis buvo ką tik išsiskyręs su mergina, su kuria praleido 10 metų ir jautėsi, kad jam dar reikia laiko. Dabar galvoju, kad gal man pačiai to laiko reikėjo. Kad ir kaip ten bebūtų, aš nieko nenorėjau, o jis visus metus nuo mūsų pažinties niekada nuo manęs neatstojo: reaguodavo į visus mano pasireiškimus socialinėje medijoje, rašė labai daug komplimentų, nuolatos kviesdavo susitikti (net pakvietė į savo 30-metį, nuo kurio nusimuilinau), ir visada mane vadindavo savo žmona.

Galiausiai kažkas pasikeitė, kai jis išvyko į realybės šou trims savaitėms. Tai buvo vienintelis periodas per tuos metus, kai negavau iš jo jokio dėmesio, todėl ėmiau nerimauti, ar jam viskas gerai. Vos atgavęs telefoną jis rado mano galybę žinučių, tad, vos nusileidęs Lietuvon, pirmiausiai skubėjo susitikti su manimi. Ir tai buvo TA diena, nuo kurios skirtis nebenorėjom“, – dalijosi B.Paškevičiūtė.

Beatričė ir Arnas tikrai nebeišsiskyrė. Komunikacijos specialistė Žmonės.lt tvirtina, kad trejus metus trunkantys jų santykiai – puikūs, tad sužadėtuvių ji tikėjosi ir labai laukė. Ji įsitikinusi – būtent su šiuo vyru nori kurti savo ateitį.

„Labai jį myliu ir neįsivaizduoju kito žmogaus šalia savęs“, – šypsosi laiminga moteris.

Vis tik Beatričė netikėjo, kad sužadėtuvės įvyks kelionės Portugalijoje metu, mat Arnas ne kartą buvo sakęs, kad kelionėje jis nesipirš. Netikėtumo pridėjo ir tai, kad pirmadienis buvo paskutinė, vienuolikta jų atostogų diena, kurią pora ketino praleisti ramiai.

Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius

„Ketinome ramiai pavaikščioti, tik labai norėjome dar pamatyti viena didžiausių Kristaus statulų, nes nuo čia atsiveria Lisabonos panorama. Apžiūrėjome ją ir nusprendėme nusileisti žemyn nuo kalno, pasivaikščioti pakrante ir su keltu persikelti į Lisabonos pusę. Besileidžiant stikliniu liftu į pakrantę sakau: „Wow, kaip čia gražu, prisėskim po medžiu vandens atsigerti".

Atsisėdome, aš pafotografavau, išgėrėme vandens ir pakviečiau jį eiti. Arnas sako: „Dar pasėdim“. Galvoju – nu ok. Jam vakar skaudėjo kojas, nes nuėjom labai daug kilometrų, tad pamaniau, kad gal vėl skauda. Tada patylėjom porą minučių ir jis sako: „Aš sakiau, kad nesipiršiu kelionėje“, po to sakinio nutilo, ištraukė žiedą ir priklaupė. Mes abu tiesiog pradėjom verkti. Apsikabinome, dar paverkėme ir ilgai stovėjome. Tada Arnas sako: Dar nepasakei taip!“ ir aš pasakiau „Taip“, – kalbėdama su Žmonės.lt, džiaugsmu trykšta B.Paškevičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius
Asmeninio albumo nuotr./Beatričė Paškevičiūtė ir Arnas Skardžius

Ji tvirtai sako: tai – viena geriausių dienų jos gyvenime, kurios metu patyrė tiek daug meilės ir džiaugsmo, kad negali patikėti. Pirmiausia džiugia žinia pasidalinę su šeima ir artimiausiais draugais, jie savo laime pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Negaliu patikėti, kiek daug žmonių džiaugiasi mūsų meile! Taip gera dalintis šia emocija, atrodo, kad pasaulis pilnas meilės!“, – spindi Beatričė.

Ji anksčiau yra juokavusi, kad vestuves kels rugsėjį, bet tikina: tai – tik juokas. Pora ketina susituokti kitais metais, o kokios bus vestuvės, Beatričei ir Arnui nebus labai sunku nuspręsti – savo svajonių šventės viziją jie yra aptarę jau seniai.

Fotogalerija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką