2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Svorio metimo čempionai

Kas bus išrinktas geriausiu šokėju, paaiškės šiek tiek vėliau, bet projekto „Šok su manimi“ svorio metimo lyderiai akivaizdūs. Kūno linijas dailinti padeda stresas prieš pasirodymus, intensyvios treniruotės ir mažesnės maisto porcijos.
Inga Valinskienė
Inga Valinskienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr./Justinas Jankevičius
Viganto Ovadnevo nuotr./Justinas Jankevičius

Justinas Jankevičius
Numetė 21 kg
Pamiršo picos ir kebabų skonį

Prieš prasidedant šokių projektui, TV laidos vedėjo Justino Jankevičiaus svarstyklių rodyklė sustodavo ties 111 kilogramų. „Neturiu ko slėpti – dėl antsvorio kompleksavau, todėl neliko nieko kito, kaip tik griebtis drastiškų priemonių“, – prisipažįsta.
Du mėnesius vaikinas valgė vien tik žalios spalvos daržoves ir ryžius. „Kai pajutau, kad nuo tokio maisto darosi silpna, savaitgaliais savo racioną papildydavau liesos mėsos ar žuvies patiekalu. Apie mėgstamus kebabus sau net svajoti uždraudžiau. Pamiršau picos, miltinių patiekalų ir kiaulienos skonį. Na, o prie akivaizdžių mano išvaizdos pokyčių prisidėjo ir intensyvios šokių repeticijos“, –  atvirauja Justinas.
Šiandien jis sveria 90 kilogramų. „Jei kas nors žino lengvesnį būdą sulieknėti, tegu man pasako. Atsilyginsiu“, – sako Justinas. Akivaizdu, kad jo kančios atsipirko su kaupu.

Mariaus Žičiaus nuotr./Vidas Blekaitis
Mariaus Žičiaus nuotr./Vidas Blekaitis

Vidas Blekaitis
Numetė 10 kg
Naktį keldavosi pavalgyti

Galiūnas Vidas Blekaitis buvo bene vienintelis, kuris stengėsi nenumesti nė vieno kilogramo – juk tvirtas stotas reikalingas norint siekti rezultatų varžybose.
„Prieš ateidamas į šokių projektą, svėriau 152 kilogramus, o iš jo pasitraukus svarstyklės rodė dešimčia kilogramų mažiau. Kaip įmanoma stengiausi, kad svoris nekristų, todėl valgydavau daugiau negu iki projekto pradžios: pusryčiams – kilogramas grikių košės, kilogramas varškės ir pusė kilogramo jautienos liežuvio, pietums – kilogramas guliašo, vakarienei – kilogramas keptos žuvies su daržovėmis“, – pasakoja Vidas.
Kad svoris nekristų per greitai, Vidas įsigudrino netgi naktimis valgyti. „Nustatydavau žadintuvą antrai ir penktai valandoms ir keldavausi pavalgyti, nes labai bijojau sulieknėti“, – nustebina tvirtuolis.

Inga Valinskienė
Numetė 15 (?) kg
„Kiek svėrė, jai neįdomu“

Kadaise dėl apvalių formų Inga Valinskienė sulaukdavo įvairių komentarų, dabar Seimo narei tai nebegresia – ji akivaizdžiai sulieknėjo ir išgražėjo. Ingos gerbėjai bando spėti, kad moteris, vakarus leidžianti šokių repeticijose ir atsisakiusi saldumynų, numetė ne mažiau kaip 15 kilogramų.
Ne vieną kartą Inga žurnalistams sakė: „Kiek kilogramų numečiau, nežinau, nes nesisveriu. Man visiškai neįdomu“. Vis dėlto žurnalui „Ji“ Seimo narė išsidavė: „Užlipau ant svarstyklių, bet skaičiai mane nustebino. Tikrai maniau, kad būsiu numetusi daugiau, nes seni drabužiai ant manęs kabo. Matyt, raumenukai auga.“
Komplimentų Ingai negaili ir vyras. „Savo žmoną myliu ne už kūno linijas. Dabar ji jaučiasi puikiai, bet jei ateityje pastambės, mylėsiu ir tokią“, – sako Arūnas.

Teodoro Biliūno nuotr./Andrius Butkus
Teodoro Biliūno nuotr./Andrius Butkus

Andrius Butkus
Numetė 12 kg
Vakarienei – lašinukai su raugintais agurkais

Praėjus trims mėnesiams nuo projekto pradžios, šokėjas Andrius Butkus sveria 12 kilogramų mažiau. „Matau, kad drabužiai jau kabo, o kelnių diržą taip susiveržiau, kad nebeliko laisvų skylių“, – juokiasi.
Vaikinas neslepia – žvėriškas užimtumas ir stresas prieš pasirodymus lėmė figūros pokyčius. „Pusryčius stengiuosi pavalgyti, bet jei labai noriu miego, tai ir juos praleidžiu. Pietus visada pavalgau, o namo grįžtu vėlai, todėl ką nors lengvo užkandu, tarkim, pasipjaustau rūkytų lašinukų su svogūnu ir česnakais ar raugintais agurkėliais. Tradicinė lietuviška vakarienė“, – pasakoja Andrius.
Ar sulieknėjęs šokėjas jaučiasi gražesnis? „Niekada nelaikiau savęs gražuoliu, – juokiasi. – Dėl svorio niekada pernelyg nekompleksavau, bet dabar jaučiuosi lengvesnis.“

Profesionalų komentarai

Jurijus Smoriginas: „Numetus svorio, išlenda raukšlės“

Komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas buvo pirmasis, kuris Ingai Valinskienei pasakė: „Stop, daugiau lieknėti nebereikia.“
„Inga visada buvo labai moteriška. Kiek aš ją matydavau televizoriaus ekrane, ji man visada labai patikdavo. O dabar moteris akivaizdžiai sulieknėjo. Gražu, tačiau yra vienas „bet“. Brandžiai moteriai nepatartina mesti svorį, nes tada išlenda visos raukšlės“, – sako Jurijus.
Choreografas komplimentų negailėjo daugiausia svorio numetusiam Justinui Jankevičiui: „Jis tokį „grūzą“ nuo savęs numetė! Dabar malonu žiūrėti – gražus dailus vyras! Į kūną grįžo gyvybingumas. Džiaugiuosi dėl jo kaip dėl savo sūnaus.“

Vytenis Pauliukaitis: „Mes visi svajojam apie mažesnius pilvus“

Komisijos narys Vytenis Pauliukaitis pastebėjo, kad visi projekto dalyviai sulieknėjo ir išgražėjo. „Ir man pačiam reikėtų pasitempti, bet neturiu tam laiko. Ir J. Smoriginui reikėtų lašinukus nuo pilvo numesti, bet ir jis tam laiko neturi. Ir amžius jau nebe tas... Ne paslaptis, kad visi mes svajojame apie mažesnius pilvus, dailesnes kūno formas“, – sako Vytenis.

Holivudo žvaigždžių patirtis

Robertas Pattinsonas, kuris išgarsėjo suvaidinęs žavų vampyrą filmuose „Saulėlydis“ ir „Jaunatis“, norėdamas televizoriaus ekrane atrodyti tobulai, labai pasistengė: visiškai atsisakė alkoholio, valgė tik kartą per dieną, kasdien po tris valandas praleisdavo kikbokso treniruotėse ir po dvi valandas bėgiodavo vakarais. Per du mėnesius merginų numylėtinis numetė 10 kilogramų svorio.

Pasauline sensacija tapusi viename Didžiosios Britanijos talentų šou dalyvavusi namų šeimininkė Susan Boyle tvirtino, kad savo išvaizda yra visiškai patenkinta. Visgi per kelias savaites moteris atsikratė net 7 kilogramų svorio. „Receptas labai paprastas: mane užklupusi šlovė buvo tokia netikėta, kad aš nė kąsnelio negalėjau įdėti į burną“, – prisipažino ji.

Aktorė Kirstie Alley neseniai pristatė liekninimo preparatų liniją ir prisipažino, kad juos vartodama per penkias savaites numetė 9 kilogramus. „Esu iš tų moterų, kurios mėgsta skaniai pavalgyti, todėl man reikalinga disciplina“, – neslepia Holivudo aktorė. Prieš keletą metų, dalyvaudama vienoje svorio metimo programoje, Kirstie buvo sublogusi beveik 30 kilogramų, bet netrukus svoris vėl grįžo.

Gražuolė Kate Hudson pastaruoju metu atrodo itin sulieknėjusi. Aktorė ir pati neslepia, kad per kelis mėnesius, rengdamasi vaidmeniui naujame filme, atsikratė 9 kilogramų. „Dievinu tekilą, o per vakarienę visada pasimėgauju taure raudono vyno. Tačiau, kad padailinčiau kūno linijas, turėjau visiškai atsisakyti alkoholio. Nebuvo lengva, bet rezultatas net pranoko mano lūkesčius“, – sako ji.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką