Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 27, 16:54

Universiteto moterims įkūrėja Inga Jablonskė: „Pripažinau, kad nemyliu savęs“

Inga Jablonskė, WoW universiteto įkūrėja, prisipažįsta: jos raktas į subalansuotą gyvenimą yra dešimtį metų eitas emocinio intelekto kelias, kuris šiandien duoda itin gerų rezultatų.
Inga Jablonskė
Inga Jablonskė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Tai yra vidinis instrumentas, kurį tu ištreniruoji kaip raumenį. Jo dėka gali sekundžių tikslumu keisti būsenas, kokias tu nori. Tau reikia sukurti projektą ir turi būti kūrybiškas, tu pasijungi kūrybiškumo būseną. Tau reikia grįžti namo ir tiesiog kaifuoti gaminant vakarienę su vyru ir vaikais, pasijungi būseną tokią“, – interviu LNK laidoje „Bus visko“ pasakojo Inga Jablonskė.

Inga prabilo ir apie tuos laikus, kuomet nesijautė laiminga. Nors buvo sukūrusi itin sėkmingą karjerą, vidinės ramybės ir laimės nejautė. Kol galiausiai suprato, jog taip dangsto vaikystėje patirtą meilės trūkumą.

„Pripažinau, kad aš net nemyliu savęs, kitaip tariant, save priimti galiu tik tada, kai esu šaunuolė. Buvo toks jausmas, kad tarsi viskas turi būti kaip dainos priedainyje, tokiam pike. Štai tada, kai viskas gerai dėliojasi, kai esu sau faina, tada miela malonu, bet jeigu kažkokios situacijos griūna... “

LNK nuotr./Inga Jablonskė
LNK nuotr./Inga Jablonskė

Todėl moteris nusprendė mesti darbus ir atsiriboti nuo visų veiklų bei pasiūlymų bei stebint savo mintis sukurti kažką savo, kas teiktų malonumą. Taip gimė nuotoliu veikiančio šiuolaikiško WoW universiteto idėja, kuriame paskaitas veda žymiausi šalies psichoterapeutai, mokslininkai ir kiti savo sričių specialistai. Interviu metu Inga prisipažino, kad šiandien pati yra perklausiusi itin daug informacijos ir iš esmės pakeitusi savo gyvenimą, o labiausiai pasitikinti ilgai trunkančiomis ir nuosekliomis pamokomis.

„Esu šalininkė tokio ilgo ir nuoseklaus mokymosi, nes visos ryškios patirtys – badavimas, buvimas tyloje, kokio supergėrimo gėrimas – jie nėra gyvenimas. Manau, kad tos praktikos, kurios yra nuoseklios, kasdieniškos, paprastos, jos duoda geriausių rezultatų. Bet sutikite, ne visi pasiryžę kiekvieną dieną investuoti į save ir tai daryti nepriekaištingai. Juk dažniausiai būna taip, kad yra nuotaika – darau, nėra nuotaikos, nedarau”, – šypsojosi I.Jablonskė.

Laida „Bus visko“ per LNK – antradienio vakarą, 20 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką