15min be reklamos
2014 01 06, 15:05

Veiksmo komedija „Redirected / Už Lietuvą!“ – subalansuota ir moterims

Šį penktadienį, sausio 10 d., visuose Lietuvos kino teatruose pasirodys didžiulio susidomėjimo sulaukęs naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected“ / Už Lietuvą!“. Filmo kūrybinė komanda matydama, jog filmu didesnį susidomėjimą rodo vyrai, nusprendė atskleisti šiek tiek detalių, kodėl ir moterys privalo pamatyti šią juostą.
Vita Šiaučiūnaitė
Vita Šiaučiūnaitė / Pauliaus Makausko nuotr.

„Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorės Karina Stungytė, Monika Vaičiulytė ir Vita Šiaučiūnaitė rekomenduoja šį filmą Lietuvos moterims, nes:

 1. Filme vaidins kelios dešimtys aktorių vyrų, todėl visoms žiūrovėms tikrai bus kur paganyti akis. „Moterys turės progą pamatyti, kokie nuostabiai gražūs ir talentingi yra mūsų Lietuvos aktoriai“, – užtikrintai sako „Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorė Karina Stungytė.
 2. Daugiau nei pusę filmo ekrane šmėžuos radiatoriumi savo grožybes prisidengęs nuogas vyras. Kuri gi moteris nenorėtų to pamatyti? Vienišos moterys filme galės susirasti jų vertą antrąją pusę.
 3. „Filmas bus prikolnas ir jo ateis pažiūrėti daug bičų, todėl vieną iš jų galima „pakabinti“ tiesiog kino salėje, o po filmo su juo galėsit nuvaryt tiesiai į naktinį klubelį“, – sako aktorės Monikos Vaičiulytės  „Redirected“ / Už Lietuvą!“ personažas Simona.
 4. Moterys galės palyginti, kurie vyrai geresni, stipresni ir gudresni – britai ar lietuviai. Gal tai padės apsispręsti, kad visai neverta emigruoti ir ieškoti laimės D. Britanijoje?
 5. Filme bus rodoma graži meilės istorija, kuri, kaip ir priklauso, baigsis didelėmis lietuviškomis vestuvėmis.  Kad ir ką besakytų, juk meilės istorijos patinka visoms moterims.
 6. Žiūrovės galės pasigrožėti Lietuvos miestų ir gamtos vaizdais. Filmo aktorė Karina Stungytė užtikrina, kad pasigrožėjusios šalies vaizdais, moterys dar uoliau mokys savo vaikus, jog teršti gamtą yra negražu.
 7. Moterys susipažins su nacionaliais britų ir lietuvių ypatumais. „Kandaus ir aštraus humoro pagalba filme bus pristatytos mūsų tautos ir užsieniečių nacionalinės ydos. Tik svarbiausia į viską žiūrėti su humoru!“, – sako aktorė Monika Vaičiulytė.
  Pauliaus Makausko nuotr./Monika Vaičiulytė
  Pauliaus Makausko nuotr./Monika Vaičiulytė
 8. Filmas mokys meilės kitataučiams. „Pamačiusios šį filmą, moterys ims auklėti savo vaikus taip, kad jie nebūtų priešiški kitataučiams“, – sako Karina Stungytė.
 9. Po filmo žiūrovės išmoks „Greitojo bėgimo su aukštakulniais“. „Redirected“ / Už Lietuvą!“ personažo Simonos teigimu, tai yra geriausia moteriška sporto šaka, su kuria susipažinti galima tik šiame filme.
 10. Filmas bus juokingas ir vyrams, ir moterims, turintiems humoro jausmą. „Viskas šioje juostoje apgobta sarkazmo šydu, nepamirškite to. Labai siūlau pasižiūrėti visoms, kurios nori smagiai praleisti porą savo gyvenimo valandų, kritiškai pažiūrėti į save ir savo mylimuosius“, – sako „Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorė Vita Šiaučiūnaitė.

Naujajame Emilio Vėlyvio filme „Redirected / Už Lietuvą!“, kurį kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“, bus šaržuotai vaizduojama Lietuva ir labiausiai tiek tarp užsieniečių, tiek tarp pačių lietuvių paplitę stereotipai apie mūsų šalį. Siekdama atkreipti dėmesį į apie Lietuvą kuriamus stereotipus ir šalies įvaizdį, filmo komanda sukūrė tinklalapį www.lithufuckingwhat.com.

„Redirected / Už Lietuvą!“ yra trečiasis pilnametražis režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas, pirmieji du – „Zero“ ir „Zero II“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.

Pauliaus Makausko nuotr./Karina Stungytė
Pauliaus Makausko nuotr./Karina Stungytė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką