Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 26, 15:11

V.Siegel-Suodaitė su vyru L.Suodaičiu susilaukė vaiko: „Sveikas atvykęs, sūnau“

Nuo šios dienos ruduo verslininkei, „influencerei“ Viktorijai Siegel-Suodaitei ir jos vyrui, verslininkui Laurynui Suodaičiui siesis ne su šaltais ir niūriais vakarais, o su begaline šiluma ir meile. Ją atnešė pasaulį išvydęs pirmasis poros vaikas.
Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu Suodaičiu ir dukra Nicole
Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Gusto Scinsko ir Akvilės Razauskienės nuotr.

Berniukas gimė dar rugsėjo 24-ąją, šeštadienį, tačiau džiugią žinią Viktorija socialiniuose tinkluose pranešė pirmadienį.

„Sveikas atvykęs, sūnau.

Šeštadienio paryčiais, praktiškai per rudens lygiadienį, šiek tiek prieš numatytą atvykimą, į pasaulį ir mūsų šeimą atėjo naujas narys. Visi šiame įvykyje dalyvavę jaučiasi gerai, mes pakeliui namo.

Labai ačiū gydytojoms Jūratei, Rūtai, Boženai ir Rasai!

Kai ateis laikas, pasidalinsim daugiau patys, o dabar ilsėsimės po labai ilgo ir turiningo savaitgalio“, – rašė V.Siegel-Suodaitė.

Žmonės.lt sveikinimus telefonu priėmęs L.Suodaitis prisipažino, kad Viktorija su mažyliu pirmadienį iš ligoninės jau vyksta namo. Tėvu tapęs Laurynas taip pat pasidalijo įrašu socialiniame tinkle. „Mūsų mama – superherojė!“ – rašė jis.

15min primena, kad Suodaičių šeima rugpjūtį paskutinį kartą atostogavo trise. Tuomet dar besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole paskutines vasaros dienas leido Lietuvos pajūryje – Palangoje ir Nidoje, kur ne tik mėgavosi likusiais saulės spinduliais, bet ir nėštumo akimirkomis.

Gusto Scinsko nuotr./Viktorija Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje
Gusto Scinsko nuotr./Viktorija Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje

Ypatingą jausmą nešiojant naują gyvybę V.Siegel nusprendė įamžinti romantiškoje fotosesijoje ant jūros kranto. Fotografas Gustas Scinskas Nidoje užfiksavo akimirkas, kurioje – meile į pasaulį atkeliaujančiam sūnui spinduliuojanti Viktorija, palaikantis vyras ir magiška Kuršių Nerijos gamta.

Gusto Scinsko nuotr./Viktorija Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje
Gusto Scinsko nuotr./Viktorija Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje

Jaukia šeimos fotosesija V.Siegel dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Kadrais ji sutiko pasidalinti ir su portalo 15min skaitytojais.

„Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu!“ – rašė ji šalia vienos iš nuotraukų.

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje:

Viktorija kiek anksčiau kalbėjo ir apie nepagražintą nėštumo pusę. Ji tikino, kad šis periodas – ne vien rožėmis klotas: ją kankino stiprūs skausmai, kuriuos kęsti buvo ne taip jau lengva.

Apie tai V.Siegel aprašė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ir įrašu sutiko pasidalinti su 15min skaitytojais.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Dariaus Kučio nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Dariaus Kučio nuotr.

„Nėštumas ir ne vien „nupudruota“ jo pusė.

Nuo penktadienio prasidėjo apatinės dalies nepakeliami nugaros skausmai. Judu, vaikštau per sukąstus dantis. Skauda, atrodo, net per miegus lovoje ant kito šono apsisukti. Šiandien apsilankiau pas masažo specialistą ir atrodo jau kiek lengviau, aišku, lankysiu masažus dabar dažniau, nes supratau, kad reikia. Be to, aš per daug atsainiai žiūrėjau į tai galvodama, jog nieko nereikia ir nieko čia man neskaudės ir nebus... Deja...

Žinau, kad mane seka daugiausia moterys. Rekomenduokite, prašau, kas Jums dar padėjo nėštumo metu kovoti su nugaros skausmais, jei tokių turėjote“, – nėštumo periodo sunkumais dalijosi V.Siegel.

Apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmo bendro vaiko besilaukiantys sutuoktiniai surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Luko Griciaus nuotr. /Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė"
Luko Griciaus nuotr. /Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė"

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji išdavė – netrukus gims berniukas.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims sūnus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką