15min be reklamos
2022 06 04, 22:42

Vilniuje duris atvėrė madingo klubo terasa: čia vasarą pasitiko ir žinomi svečiai

Pramogų šou atstovai paminėti vasaros pradžią rinkosi į naktinio klubo terasos atidarymo šventę. Madingame Vilniaus klube vakaro programą vainikavo dainininkas Donatas Montvydas.
Madingo sostinės klubo terasos atidarymo svečiai
Madingo sostinės klubo terasos atidarymo svečiai / Organizatorių nuotr.

Kviestiniai svečiai susirinko atšvęsti ne tik vasaros pradžios, bet ir daugiau nei septynerius metus gyvuojančio baro „Matérialiste“ terasos atidarymo.

Netikėtai įrengta naktinio baro terasa puošia pagrindinę sostinės pasilinksminimų gatvę, kuri atidarymo vakarą sužibo šimto žvakių liepsnomis ir pakvipo intensyviais prancūziškais kvapais. Terasos dekoro idėjų autorius – Mantas Petruškevičius.

Organizatorių nuotr./Madingo sostinės klubo terasos atidarymas
Organizatorių nuotr./Madingo sostinės klubo terasos atidarymas

Čia susitikti seniai matytus draugus kviestinė publika rinkosi gausiai. Ištikimiausių baro lankytojų gretose buvo matyti krepšininkai Mindaugas Lukauskis su žmona Jurga, Povilas Čukinas su žmona Neringa, futbolininkas Deividas Česnauskis su žmona Vaida.

Organizatorių nuotr./Madingo sostinės klubo terasos atidarymas
Organizatorių nuotr./Madingo sostinės klubo terasos atidarymas

Austrių ir kitų vaišių ragavo verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius, fotografas Lukas Gricius ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, aktorius Vytautas Rumšas, mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė, dekoratorius Mantas Petruškevičius ir kt.

Vakarui įsibėgėjus linksmybės lauke persikėlė į vidų – čia prasidėjo atlikėjo Donato Montvydo gyvo garso koncertas.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką