Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 03, 16:09

Virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas ir Rasa Senkutė tapo tėvais: pasidalijo mažylės nuotrauka

Prieš pat įžengiant į 2021-uosius restoraną „Amandus“ Vilniaus senamiestyje valdantis garsus virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas ir jo mylimoji Rasa Senkutė tapo tėvais. Pasaulį išvydo jųdviejų dukra.
Deivydas Praspaliauskas ir Rasa Senkutė
Deivydas Praspaliauskas ir Rasa Senkutė / Asmeninio albumo nuotr.

Naujienas Deivydas Praspaliauskas pranešė soc. tinkluose.

„Pradžių pradžia..! Elena! 116 valandų amžiaus, nuostabi kaip Angelas... mažuliukė (3,3kg) į mane, bet bus aukšta (56cm) kaip mama! Mylėsim ir saugosim, mokysim ir patarsim, bet leisim gyvenimo skonį pažinti pačiai... Let the show begin“, – rašė vyras.

Portalas primena, jog naujienas apie netrukus vaiką atnešančius gandrus virtuvės šefas pranešė spalio mėnesį savo feisbuko paskyroje.

„Draugės ir draugai, jau visai netrukus su Rasele patapsime „tetuuukas ir mamytė“. Fantastika, ar ne?“, – pasidžiaugė jis.

D.Praspaliauskas pridūrė, kad jei bus norinčių prisidėti prie būsimos atžalos auginimo daiktais ar mintimis, jis su mylimąja mielai lauksiąs.

„Prieš įsijaučiant į tėvelių vaidmenį ir visų smulkmių paieškas mielai priimsim išaugtas lovytes ir vėžimėlius ar kėdutes ir, žinoma, svarbiausius patarimus!“ – feisbuke rašė Deivydas. Po įrašu pasipylė sveikinimai būsimiems tėveliams.

Anksčiau Deivydas Praspaliauskas buvo vedęs ekonomistę Mildą Savickaitę, tačiau 2018-aisiais teismas nutraukė pusantrų metų trukusią poros santuoką bendru sutarimu.

Skyrybų priežastimi tąkart įvardytos nesutapusios jųdviejų vertybės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką