Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 06, 13:57

Žinomos moterys dalijasi santykių patirtimis: ragina netikėti tuščiais pažadais, įsigilinti į kūno kalbą

Apie harmoningus santykius ir ilgaamžę santuoką svajoja visi, tačiau tai pasiekti pavyksta retai porai. Savo patirtimis ir vertingais patarimais dalijasi žinomos moterys – juk kai kalba pasisuka apie meilę, geriau mokytis iš svetimų, o ne iš savo klaidų.
Rasa Vilkienė. Vaida Skaisgirė, Inga Budrienė, Viktorija Siegel
Rasa Vilkienė. Vaida Skaisgirė, Inga Budrienė, Viktorija Siegel / 15min klijuotė

Laidoje „Bučiuoju. Rūta“ šįkart svečiavosi Inga Budrienė, Vaida Skaisgirė, Viktorija Siegel, Deimantė Kazėnaitė ir Rasa Vilkienė.

Pirmoji verslininkės Ingos Budrienės santuoka nutrūko, kai moteriai buvo vos dvidešimt metų, tačiau antrąjį vyrą Darių, su kuriuo bendrą gyvenimą kuria daugiau nei du dešimtmečius, žinoma moteris vadina gyvenimo meile.

Tiesa, Inga atvira – kad santuoka būtų sėkminga, dievaži, reikia pasistengti: „Prisipažinsiu, buvome atsidūrę ant skyrybų slenksčio. Santykių krizę išspręsti mums padėjo buvimas kartu visur ir visada: bendras laisvalaikis, bendros atostogos – kai negastroliuojam atskirai, nebėra vietos nei pavydui, nei galimybei paslysti. Taip pat, norint išlaikyti vyrą, reikia nepamiršti dėl jo pasistengti, vilioti, nes jei tu neviliosi, atsiras, kas suvilios“.

Naurimo Zavecko nuotr./Inga Budrienė
Naurimo Zavecko nuotr./Inga Budrienė

TV prodiuserė ir renginių vedėja Vaida Skaisgirė laidoje atvirai papasakojo ne tik apie naujus santykius, bet ir pasidalino skyrybų metu išmoktomis pamokomis – pasakojo, kad ateities santykiuose ji netoleruos melo ir nepagarbos: „Santykių griūtis prasideda ties ta akimirka, kai kažkuris pameluoja, net jei tai būtų nekaltas melas.“

Santykius su vedusiu vyru patyrusi verslininkė ir nuomonės formuotoja Viktorija Siegel ragina netikėti vyrų pažadais.

„Jeigu vyras nori skirtis, tai ir išsiskirs, o ne tik vis žadės ir teisinsis, kad tai reikalai, tai darbo krūvis jam trukdo skirtis“, – ketvirtadienio vakarą per LNK pasirodysiančioje laidoje kalbėjo Viktorija ir pasidžiaugė savo asmeniniame gyvenime pagaliau įsivyravusia harmonija.

„Su Laurynu susižadėjom, nusipirkom namą, planuojam vestuves – viskas iš tiesų vyksta labai greitai. Šie metai – pozityvių pokyčių metai, norisi nusispjauti per petį ir palinkėti sau, kad ir toliau viskas klostytųsi taip gerai.“

Renginio organizatorių nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis
Renginio organizatorių nuotr./Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Nuomonės formuotoja, modelis ir vizažo meistrė Deimantė Kazėnaitė taip pat turėjo santykius su vedusiu vyru, tiesa, prieš savo valią – moteris buvo apgauta: „Sulaukiau žinutės: palik mano vyrą ramybėje. Tu bendrauji su vyru, galvoji kad jis yra vienišas, sako, kad yra išsiskyręs prieš 4 metus. Šokiruojanti staigmena.“

Kūno kalbos ir žmogaus tipologijų mentorė papasakojo, kaip neapsigauti ir iš vyro elgesio, veido išraiškų ir kūno kalbos atpažinti ar jis patikimas, ar melagis, ar ne mergišius, ar gali būti potencialus agresorius bei patarė į kokius bruožus atkreipti dėmesį renkantis partnerį.

Garsi trenerė Rasa Vilkienė taip pat pasidalino savo skyrybų išgyvenimais: kaip ji pati sako, skirtis ryžosi, nes iš vyro nesulaukė palaikymo ir pavargo būti darbiniu arkliu.

„Grįžti po ilgos darbo dienos, 20 valandą, o vyras guli ant sofos ir laukia, kol žmona patieks vakarienę ir suplaus indus. Galutinis taškas buvo dukros žodžiai: „Tokia vergė kaip tu aš nebūsiu“, – prisiminė Rasa Vilkienė.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką