-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„69 danguje“ koncertas arenoje – su Dynoro, Vageliu ir Bžesko „Naujaisiais lietuviais“: „Bus akibrokštas“

20-metį scenoje švenčianti grupė „69 danguje“ jau balandžio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje rengia įspūdingą koncertą. Jame sudalyvaus ir kviestinės žvaigždės.
„69 danguje“ ir Egmontas Bžeskas
„69 danguje“ ir Egmontas Bžeskas / R.Jurgaičio nuotr.

Skelbiama, kad nepamirštamą vakarėlį užkurs pasaulinę šlovę pelnęs Dynoro, taip pat pasirodys dainininkas Gabrielius Vagelis, specialų numerį ruošia „Naujieji lietuviai“.

Per 20 metų „69 danguje“ keliai persipynė su daugeliu scenos žvaigždžių, tačiau nuo pat pradžių šalia jų buvo „Naujieji lietuviai“.

„Aš projektu „69 danguje“ šventai tikėjau, žinojau, kad jis yra geras, – sako prodiuseris Egmontas Bžeskas. – Pirmieji jų superhitai – „Gyvenu“, „9 danguj“, vėliau – „Velniškas greitis“ ir daugelis kitų gimė „Naujųjų lietuvių“ studijoje. Paskui prisijungė kiti kompozitoriai – Stanislovas Stavickis-Stano parašė tokius hitus kaip „Skrisim“, „Meilės simfonija“, Aleksandras Makejevas sukūrė „Supermergaites“.

„69 danguje“ repertuare – aibė gerų dainų, padėjusių įsitvirtinti rinkoje dešimtmečiams. Nueitas ilgas kelias, bet jame niekas nepavargo: grupės narės, mano akimis, atrodo geriau nei bet kada. Jos ne tik visąlaik gražėja, bet ir yra įgavusios gyvenimo patirties, stiprybės, išminties, visos tapo mamomis. Šalia „69 danguje“ veiklos jos atrado kitas sritis, džiugina asmeniniais darbais. Daug vandens nutekėjo, mes savo gyvenimuose per tą laiką patyrėme viską, bet džiugu, kad kartu su visa Lietuva dabar galime švęsti šios grupės 20-mečio jubiliejų. Tai yra jaudinantis momentas.“

Grupė „Naujieji lietuviai“
Grupė „Naujieji lietuviai“

Pats Egmontas neseniai sugrįžo į meno pasaulį, o dabar gaus prisiminti ir žengimą į didžiąją sceną: net jei „Naujųjų lietuvių“ vėliava pakankamai ilgai neplazdėjo scenoje, šio projekto idėjos išliko gyvos, aktyvios ir „69 danguje“ koncerte visa tai vėl įgaus kūną.

„Niekas nepasikeitė – privačiuose baliuose ir kitur po vidurnakčio vis tiek skamba „Naujųjų lietuvių“ dainos. Tai – ryškus projektas, judėjimas, manifestas. Mes su a.a. Gintaru Reklaičiu niekada nemelavome žmonėms ir kūrėme tai, kas liko visam gyvenimui. Jo balsas tebeskamba, jo kūryba yra amžina. Džiaugiuosi, kad tebegaliu atstovauti šiam projektui, man malonu, kad žmonės nori mūsų scenoje. Todėl galiu pažadėti, kad „Naujieji lietuviai“ nepraleis progos pasilinksminti ir per „69 danguje“ koncertą. Tai bus smagus akibrokštas“, – užsimena E.Bžeskas, ruošiantis specialų pasirodymą, kurio metu „Žalgirio“ arena su „Naujaisiais lietuviais“ vėl galės visa gerkle plėšti „Afigenai“, „R-1“, „Ruri ruri“ ir kt.

Asmeninio albumo nuotr./„69 danguje“ ir Gabrielius Vagelis
Asmeninio albumo nuotr./„69 danguje“ ir Gabrielius Vagelis

„Žalgirio“ arenoje drauge su „69 danguje“ taip pat pasirodys G.Vagelis. „Jis – mūsų gerbėjas nuo vaikystės. Bendraujame ne vienerius metus, – pasakoja grupės narės. – Gabrielius mums siūlė kartu įrašyti savitą „Gyvenu“ versiją. Tuomet buvo įtemptas laikas, todėl šios idėjos neįgyvendinome, tačiau sutarėme, kad anksčiau ar vėliau ką nors atliksime kartu. O paskui G.Vagelis pasiūlė dainą „Jei leisi“. Mums ji patiko, iškart „sumatchinome“ ir šios dainos sėkmė viršijo lūkesčius.“

Anot merginų, šis darbas ne tik atvėrė duris į naują auditoriją, bet ir davė impulsą atnaujinti, papildyti savo koncertinį repertuarą, filmuoti vaizdo klipus. Tuomet gimė ir nauja daina „Aš prašau“.

„69 danguje“ ir Dynoro
„69 danguje“ ir Dynoro

„Galima sakyti, kad Vagelis netiesiogiai davė mums spyrį į užpakalį. Dabar net neįsivaizduojame, kad rengdamos tokią šventę arenoje ten pasirodytume be Gabrieliaus, juk jis jau kaip šeimos narys“, – sako „69 danguje“.

Arenoje prieš koncertą bei jo metu pasirodys ir garsus muzikos prodiuseris, didžėjus Dynoro, tarptautinį pripažinimą pelnęs „In My Mind“ remiksu. „69 danguje“ buvo maloniai nustebintos, kai muzikos festivalyje „Granatos“ Dynoro sugrojo jų dainos „Velniškas greitis“ versiją.

„Draugai ėmė siųsti video įrašus, – ar girdėjote? Dynoro jus groja „Granatose“! Net šiurpuliukai ėjo, kaip gerai ši daina skambėjo. Tai, ką padarė Dynoro, vėlgi buvo naujas impulsas: mus atrado jaunoji karta, vėl pradėjome koncertuoti šimtadieniuose, išleistuvėse. Ir kai pagaliau ryžomės organizuoti savo 20-mečio koncertą, iškart buvo aišku, koks didžėjus turi groti šioje šventėje. Labai faina, kad arenoje Dynoro bus su mumis!“ – džiaugiasi „69 danguje“.

Grupė „69 danguje“
Grupė „69 danguje“

Jubiliejinis koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje „Velniškas greitis – 20 metų“, gausus naujai aranžuotų „69 danguje“ hitų, specialiųjų efektų ir nuoširdžių emocijų įvyks balandžio 27-ąją. Susidomėjimas koncertu – itin didelis, todėl šiandien atidaromi papildomi sektoriai. Bilietus platina bilietai.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius