Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 03, 14:43

Egidijus Dragūnas 2014-uosius metus pradeda su ambicingais planais

Tai, kad daugelis Lietuvos gyventojų Naujuosius 2014-uosius metus pradėjo žiūrėdami „Sel“ koncertą per TV3, o per Kalėdas pagerino Šiaulių arenos lankytojų rekordą – puiki priežastis Egidijui Dragūnui nesustoti vietoje ir jau dabar planuoti šių metų pasirodymus. Nors metus Selas tradiciškai pradeda atostogomis, tačiau jau dabar gerbėjams jis turi puikių naujienų.
„Sel“ koncerto akimirka
„Sel“ koncerto akimirka / Žmonės.lt nuotr.

„Per televizijos transliuotas „Sel“ koncertas, kuris buvo nufilmuotas rudenį Kaune, susilaukė ne tik „Žalgirio“ arenoje nebuvusių dėmesio. Girdėjau, kad jį žiūrėjo ir ten dalyvavusieji, kurie norėjo prisiminti ypatingas emocijas bei gerą atmosferą. Tiems, kas negalėjo pamatyti renginio, noriu pranešti, kad visą koncerto įrašą įkėlėme į „Youtube“ svetainę, jo nuorodą galite rasti grupės paskyroje „Facebooke“. Tuo tarpu aš jau drąsiai galiu dėlioti planus šiems metams. Tikslus užsibrėžiau dar didesnius, tad grupės gerbėjams išties bus ko laukti, kartelės leisti žemyn tikrai neketiname“, – sako E.Dragūnas.

Atlikėjo teigimu, į vasarą vėl vyksiantį grupės pasirodymą Klaipėdos vasaros estradoje jau parduota 12 tūkst. bilietų, todėl jau dabar planuojami du rudeniniai koncertai Kaune.

„Bilietais į šiuos renginius pradėsime prekiauti jau kitą savaitę ir, kaip visad, nusipirkusieji juos iš anksto mokės kur kas mažiau. Nenoriu jau dabar atskleisti visų detalių, bet jau esame suplanavę originalią scenografiją, o pati scena, kaip ir per „Metallica“ koncertus, bus sukonstruota salės centre. Tai – itin ambicingas sumanymas, nes įrengti tokią sceną kainuoja dvigubai daugiau nei paprastą“, – sakė Selas.

Visomis naujienomis apie koncertus ir bilietus E.Dragūnas su gerbėjais dalinasi specialioje grupės „Sel“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinklapyje.

VIDEO: Egidijaus Dragūno koncertas Kaune

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką