Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 05 18, 09:23

GJan pristato naują klipą: karietą jam sukūrė komikas V.Grincevičius-Whydotas

GJan pristato naują dainą „Leidžiu sau viską“ ir jos vaizdo klipą, kuriame išvysite savadarbę originalią transporto priemonę. Ją pagamino populiariausio lietuviško „Youtube“ kanalo savininkas – komikas Vaidotas Grincevičius-Whydotas.
Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir GJan
Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir GJan / Roko Jansono nuotr.

GJan pasakojo, kad ji yra Whydoto kuriamo turinio gerbėja ir nepraleidžia nė vieno naujo filmuko. Kai dainininkė sumąstė, kad naujam klipui reikia labai nestandartinės karietos, iškart pagalvojo apie Whydotą, kuris savo dirbtuvėse nuolat meistrauja keisčiausius aparatus.

„Labai apsidžiaugėm, kai jis su broliu Mantu sutiko pagaminti tą daiktą. Apjungėm jėgas ir manau, sukūrėm neeilinį ir smagų turinį bei istoriją abiejų kanalų sekėjams ir klausytojams“, – sako Greta Jančytė-GJan.

Karietą iš sofos ir dviračio Whydotas konstravo apie 8 valandas. „Nebuvo sunkiausias dalykas, kurį dariau, bet tikrai atsakingiausias. Vis neapleido mintis, kad, jei chebra sugalvos atsisėst ant sofos, gali ir neatlaikyt...“- sakė Whydotas.

Roko Jansono nuotr./Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir GJan
Roko Jansono nuotr./Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir GJan

Galų gale tapo aišku, kad pats „youtuberis“ klipe ir turi minti sofą velkantį dviratį, nes niekas kitas taip gerai neišmano to keisto daikto judėjimo galimybių.

Bekonstruodamas karietą Whydotas apie tai sukūrė juokingą filmuką, kurio premjera jo kanale įvyko dieną anksčiau, nei GJan dainos „Leidžiu sau viską“ startas. „Galima sakyti, kad praplėtėm ribas ir dainos klipas įgijo filmuotą priešistoriją“, – sako GJan.

VIDEO: GJan - Leidžiu Sau Viską

GJan pasakojo, kad nauja daina gimė gana neįprastoje vietoje – stadione važinėjantis riedučiais ir riedlentėmis drauge su prodiuseriu Roku Jansonu ir gitaristu Edgaru Jokūbausku. „Susipažinom su paaugliais, kurie ten vasarom šlifuoja bortukus ir klausosi garsiai muzikos...

Roko Jansono nuotr./GJan
Roko Jansono nuotr./GJan

Pralinksmino tų vaikų tiesmukas nuoširdumas ir prisiminiau, kad patys buvom tokie ir vis dar išlikom, tik ėmėme sau nebeleisti taip elgtis. Pagalvoju, kad kai suaugę žmonės pyksta už vaikų, paauglių neatsakingą elgesį, jie pyksta, nes patys nebegali sau to leisti“ – pasakojo GJan.

VIDEO: KAIMIEČIO DIRBTUVĖS - GJAN UŽSAKYMAS

GJan šią vasarą po ilgesnės pertraukos grįžta į sceną ir surengs kelis koncertus išsiilgusiems gerbėjams. Didžiulis pasirodymas su grupe vyks sostinės festivalyje „Untold City“, VU Didžiajame kieme, rugpjūčio 24 d. „Vieta tokia istorinė, kad tiktų į koncertą su mūsų karieta atvažiuoti“, – šyptelėjo GJan. „Nebepavyks. Sofą jau atidavėm čigonams, o dviratuką mama sode pastatė ir prikrovė gėlių“, – juokėsi Whydotas.

Roko Jansono nuotr./Vaidotas Grincevičius-Whydotas
Roko Jansono nuotr./Vaidotas Grincevičius-Whydotas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką