2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2015 01 07

„Man-Go“ atgaivintas hitas „Kaip delfinai“ Rimai Petrauskytei priminė pirmąją meilę

Grupė „Man-go“ savo gerbėjams pristato perdainuotą hitą „Kaip delfinai“. Ši kadaise garsios uostamiesčio grupės „Komanda“ prieš dvidešimtmetį parašyta daina ypatingai svarbi grupės lyderei Rimai Petrauskytei-Malašičevei, mat primena pirmąją paauglišką meilę.
„Man-go“ narė Rima Petrauskytė-Malašičevė
„Man-go“ narė Rima Petrauskytė-Malašičevė / „Muzikinių pranešimų“ nuotr.

„Tuo metu, kai ši daina buvo populiari, buvau dar paauglė. Pamenu, kaip vieną vasarą lankiausi Jūrų muziejuje. Valgiau ledus ir jie netyčia iškrito man iš rankų. Tada ir pasirodė jis, – istoriją prisiminusi šypsosi Rima. – Nepamenu vaikino vardo, bet puikiai atsimenu, kad jis man nupirko naują porciją ledų. Po to keltu grįžome į Klaipėdą, nuėjome į kavinę ir kaip šiandien pamenu, jog joje tuo metu skambėjo būtent daina „Kaip delfinai“. Tuo metu tai buvo didelis hitas.“

VIDEO: MAN-GO - Kaip delfinai

„Man-go“ lyderė tikina, jog ši daina ilgus metus, būtent dėl pirmojo nekalto įsimylėjimo, skambėjo galvoje. Visai neseniai moteris savo namuose rado seną kasetę su šios dainos įrašu bei dar kartą jos pasiklausė.

„Aišku, galbūt dabar šio kūrinio tekstas skamba kiek naivokai, sukelia šypseną, tačiau neišvengiamai grįžta malonūs prisiminimai. Galbūt kiek naivokai šiuo metu skamba ir kai kurios senesnės grupės „Man-go“ dainos, tačiau kiekviena jų mūsų gerbėjams kelia tam tikrą nostalgiją. Kaip ir daina „Kaip delfinai“ man. Ši daina, kaip ir pirmoji meilė – paaugliška, kiek naivoka, tačiau šilta, nuoširdi, su klaipėdietišku dvelksmu. Būtent todėl panorau ją atgaivinti“, – pasakojo R.Petrauskytė-Malašičevė.

Rima įsitikinusi, kad kiekviena daina vienu ar kitu aspektu pasakoja tikras istorijas. Būtent todėl ir klausytojams turėtų būti įdomu išgirsti, kuo viena ar kita daina ypatinga ją atliekantiems žmonėms, kokius asmeninius išgyvenimus ji slepia. Dėl šių priežasčių kūrinys „Kaip delfinai“ ir atsidūrė „Man-go“ repertuare.

Rima žada, jog grupė neapsiribos vien senaisiais kūriniais. Nors gerbėjų pamėgti „Man-go“ hitai visada išliks pagrindine „Man-go“ repertuaro dalimi, tačiau šiuo metu grupė ruošia ir visiškai naujas dainas. Tiesa, jų gerbėjams dar teks kiek palaukti.

Eglės Pinikienės nuotr./„Man-go“
Eglės Pinikienės nuotr./„Man-go“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką