15min be reklamos
2022 12 06, 16:20

Paaiškėjo, kas šiemet džiugins apdovanojimų M.A.M.A publiką: paskelbti pirmieji vardai

Pasiruošimas svarbiausiam šalies muzikos vakarui – muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonijai įgauna pagreitį. Jau sausio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje bus išdalinti svarbiausi apdovanojimai, o scenoje įspūdingus pasirodymus surengs aibė garsiausių šalies atlikėjų. Šiandien organizatoriai atskleidžia pirmuosius vardus, kurių pasirodymus išvys apdovanojimų publika.
Remio Retro, Natalija Bunkė, Monika Liu, Vaidas Baumila
Remis Retro, Natalija Bunkė, Monika Liu, Vaidas Baumila / Luko Griciaus, Žygimanto Gedvilos / BNS ir asmeninio albumo nuotr.

Kiekvienais metais daugybės publikos dėmesio sulaukianti muzikos apdovanojimų ceremoniją, šiais metais žada ne vieną naujovę bei dar aukštesnio lygio renginį, į kurį kviečiami visi, neabejingi lietuviškai muzikai. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiai ceremonijai kartu su didžiule savo sričių profesionalų komanda ruošiamas įspūdingas šou.

„Kiekvienais metais keliame sau iššūkius ir siekiame, kad ceremonijoje pasirodantys atlikėjai ne tik atspindėtų prabėgusius muzikinius metus, bet ir turėtų galimybę surengti patį geriausią savo pasirodymą. Pasirodymas M.A.M.A scenoje – tai unikalus ir vienam vakarui kuriamas atlikėjų šou. Pažadame, šiais metais su atlikėjais kuriame išties įspūdingą reginį“, – pasakoja renginio organizatoriai.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Šiandien organizatoriai atskleidžia ir pirmuosius atlikėjus, kurie sausio 27 dieną didžiausioje šalies arenoje surengs muzikinius pasirodymus.

Prie įspūdingų ceremonijos pasirodymų jau kuris laikas darbuojasi ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje turės galimybę išvysti Jessica Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, Kamanių šilelio, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos. Sausio 27 dieną laukia išties įsimintinas vakaras visai Lietuvai“, – apie būsimą renginį pasakoja organizatoriai.

Jau gruodžio 15 dieną specialios internetinės transliacijos metu tiesiogiai iš Vilniaus bus pristatyti visų kategorijų nominantai bei paskelbtas startas komisijos darbui. M.A.M.A komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 radijo stočių muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nuspręs, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje. Laimėtojai bus paskelbti sausio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Bilietais į apdovanojimų ceremoniją organizatoriai ragina pasirūpinti iš anksto, dėl didelio susidomėjimo. Šiais metais dėl specialios scenos konstrukcijos ištikimiausi lietuviškos muzikos gerbėjai turi galimybę įsigyti „Fanų zonos“ bilietus, kurie užtikrins apdovanojimų ceremonijos stebėjimą iš scenos vidaus. Bilietus į renginį platina Bilietai.lt.

Fotogalerijos:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką