Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 28, 14:33

Paaiškėjo „Muzikinės kaukės“ finalinis ketvertukas: kas bijo žengti į finalo sceną?

Šeštadienį – grandiozinis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ finalas. Tiesioginio eterio metu paaiškės, kas taps 8-ojo sezono nugalėtoju. Finale kovos dainininkė Augustė Vedrickaitė, aktorius ir dainininkas Dominykas Vaitiekūnas, Lietuvos rusų dramos teatro aktorė Aleksandra Metalnikova ir „Pikaso“ grupės narys Haroldas Šklėrius.
„Muzikinės kaukės“ akimirka
„Muzikinės kaukės“ akimirka / BTV nuotr.

Ši savaitė finalistams pilna jaudulio ir įtampos, jie turi paruošti finalo vertą įsikūnijimą ir išsirinkti vieną iš buvusių pasirodymų, kurį pakartos „Muzikinės kaukės“ scenoje. Dainininkei Augustei Vedrickaitei pasiruošimas sunkesnis dėl koncertinių maratonų.

„Žiemos koncertų maratonas kartais tikrai neleido atsipūsti, o ir balso stygos ne iš šilko. Esu kiek prikimus, todėl repeticijos vyksta ne visai taip, kaip tikėjausi ar planavau. Tačiau padarysiu viską, kas mano jėgose, stengdamasi sukurti kuo didesnę šventę žiūrovams“, – atvirauja moteris.

BTV nuotr./Haroldas Šklėrius
BTV nuotr./Haroldas Šklėrius

O Dominykas Vaitiekūnas neslepia, kad patekti į finalą tikėjosi, nes sekė balų lentelę, bet, išgirdęs savo vardą, pajuto jaudulį, kūrybinį nerimą, kilusį supratus, kad laukia dar vienas naujas pasirodymas, kuriuo norisi nustebinti visus žiūrovus prie televizijos ekranų.

Haroldas Šklėrius teigia, kad tokiame projekte kaip „Muzikinė kaukė“ niekada negali jaustis saugiai.

„Labai įsiminė, kai Inga Valinskienė užkulisiuose mus pavadino „kamikadzėmis“. Išties projekto tempas ir sudėtingumas yra įspūdingas. Manau, dauguma mūsų, dalyvių, šiame projekte turėjome bent po kelis praleistus šansus pasirodyti labai gerai, bet nesėkmę lėmė mažos detalės“, – pasakoja atlikėjas.

BTV nuotr./ Augustė Vedrickaitė
BTV nuotr./ Augustė Vedrickaitė

Aktorei Aleksandrai Metalnikovai pusfinalis sukėlė ir gerų, ir liūdnų emocijų, dalyvė buvo praradusi viltį patekti į finalą, kai išgirdo jai skiriamus komisijos balus. Supratusi, kad pateko, Aleksandra liko maloniai nustebusi ir didžiavosi savimi. Bet šiandien, likus keletui dienų iki finalo, aktorė jaudinasi ir nesijaučia dar pasiruošusi.

„Nė karto nesijaučiau tvirtai prieš pasirodymą, o dabar dar labiau nesijaučiu tvirtai, nes reikia padaryti du pasirodymus“, – atvirauja ji.

Šio šeštadienio pasirodymai labai svarbūs, nes šį kartą viską spręs žiūrovai tiesioginės transliacijos metu, todėl tikslumas – būtinas. Kovoti su įtampa tikrai reiks, o gal net prireiks panaudoti talismanus ar sėkmingai veikiančius ritualus, po kurių būtų drąsiau žengti į sceną.

BTV nuotr./Haroldas Šklėrius
BTV nuotr./Haroldas Šklėrius

„Kai noriu susikaupti, įlipęs į liftą prisimenu tris brangiausius žmones, kurie mane labai palaiko – tai žmona Deimantė ir sūneliai Kristijonas bei Eduardas. Viskas, ką darau gyvenime, yra dėl jų, todėl stengsiuosi nenuvilti. Žinau, kad ir šeštadienį galvosiu apie juos“, – atvirauja Haroldas.

Aleksandra atskleidžia, kad visada prieš eidama į sceną paprašo savo angelo sargo saugoti ją, o Augustė save ramina pati, garsiai primindama, kad tai tik žaidimas, o svarbiausia – pasimėgauti buvimu scenoje. Dominykas Vaitiekūnas juokauja, kad didžiausias jo ritualas – gerai pasiruošti.

BTV nuotr./ Augustė Vedrickaitė
BTV nuotr./ Augustė Vedrickaitė

„Viską gerai apgalvoti ir į viską žiūrėti kaip į žaidimą. Stengiuosi nereikšminti iki negalėjimo, suvokti, kad tai tik žaidimas, mano profesija yra žaidimas ir kad šeštadienį viskas baigsis ir aš gyvensiu savo įprastą gyvenimą“, – sako jis.

Šį šeštadienį paskutinė 8–ojo „Muzikinės kaukės“ laida, kurioje atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas įkūnys legendinį Elthoną Johną ir skandalais pagarsėjusią grupę „Ekspresas“, aktorė Aleksandra Metalnikova virs seksualiąja Jennifer Lopez ir estrados legenda Nele Paltiniene, dainininkas Haroldas Šklėrius taps Radži Aleksandrovičiumi ir įsikūnys į grupės „Lemon Joy“ lyderį Igorį Kofą, o Augustė Vedrickaitė taps estrados dainininke Laima Žemaityte ir visiška jos priešingybe Lady Gaga. Be šių pasirodymų scenoje išvysime ir kitus dalyvius, kurie pasirodys duetais jau šeštadienį, 19.30 val., tiesiogiai per BTV.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką