Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 01 06

Po atostogų šiltuose kraštuose Egidijus Dragūnas „sprogdins“ Londoną

Rekordinį koncertą Kaune praėjusių metų gruodžio pradžioje surengęs Egidijus Dragūnas su savo grupe SEL koncentruojasi į tarptautinę karjerą.
Egidijus Dragūnas
Egidijus Dragūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Sausio viduryje garsenybė taps pirmuoju lietuviu, kuris surengs savo šou ten pat, kur ir tokios tarptautinės žvaigždės kaip Martin Garrix, Armin van Buuren, „Prodigy“, „Fatboy Slim“, – „02 Academy Brixton”.

SEL koncertas, kurio galės klausyti net 5 tūkstančių gerbėjų armija, įvyks sausio 15 dieną. Pasak organizatorių, jau yra žinoma, kad šio pasirodymo ateis klausytis ne tik užsienyje gyvenantys Lietuvos piliečiai, tačiau ir vietiniai. Jie taip pat yra susipažinę su E.Dragūno muzika.

„SEL koncertą Londone, sausio viduryje, apšildys vietos žvaigždė Hilton Caswell, kuris pasirodė ir grandioziniame šou Kaune. Šio didžėjaus gerbėjai yra klausę SEL muzikos ir žinome, kad daugelis atvyks į koncertą Londone paklausyti Lietuvos žvaigždės“, – sakė koncertą organizuojantis Egidijus Jaskonis.

Vyras džiaugiasi, kad prieš koncertą Didžiosios Britanijos sostinėje Egidijus nusprendė pailsėti ir atsikvėpti. SEL lyderis su sūnumi šiuo metu yra Mauricijaus saloje. Nuolat ryšį su E.Dragūnu palaikantis E.Jaskonis sako, kad prieš pasirodymą Didžiojoje Britanijoje atlikėjas bus tobulai pailsėjęs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas naujus metus pradėjo egzotiškame Mauricijuje: gerbėjus lepina vaizdais

Šou Londone, kaip žada organizatoriai, nenusileis rengtiems Lietuvoje. Specialiai dėl šio koncerto yra užsakyta itin brangi garso ir apšvietimo aparatūra, kuri leis susirinkusiems mėgautis aukščiausios kokybės koncertu.

Įdomu tai, kad be Hilton Caswell, kuris yra garsus Didžiosios Britanijos didžėjus, ant tos pačios scenos lips ir daugiau atlikėjų. Iš viso koncertas truks daugiau nei 6 valandas. Po H.Caswell į sceną lips E.Dragūnas su savo muzikos grupe. Po šio pasirodymo, kuris tęsis 2 valandas, dar džiugins didžėjus Paul Pure ir Lietuvos pažibos iš „Lithuania HQ“.

Tiesa, sėdimi bilietai į šį šou buvo išparduoti dar iki koncerto likus keliolikai dienų, tačiau organizatoriai pasirūpino keliais šimtais stovimų bilietų, kurie šiuo metu yra prekyboje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eleonoros Sebrovos žinutė Egidijui Dragūnui „Instagram“ tinkle: „Aš taip tavimi didžiuojuosi“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius