Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 22, 11:41

Prancūzo pasirodymas pakerėjo „X faktorių“: sužavėta Jazzu braukė ašaras

Televizijos žiūrovai kviečiami stebėti dar vieną „Kėdžių iššūkį“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Jo metu dėl 3 vietų finaluose kovos grupių kategorija. Sau komandą rinksis atlikėjas Saulius Prūsaitis, o patariamąjį balsą turinti dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu brauks susižavėjimo ir jaudulio ašaras. Laukia aistrų ir emocijų kupina laida.
Jazzu, Antoine Wend
Jazzu, Antoine Wend / TV3 nuotr.

Su sunkumais dėl norinčių dalyvauti grupių kategorijoje „X faktoriaus“ prodiuseriai susiduria visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – „X faktoriaus“ rengėjai sulaukia kur kas mažiau grupių nei solo atlikėjų anketų, rašoma pranešime spaudai.

Siekiant išspręsti šią bėdą, grupės į „X faktorių“ rinktos ir internetu – nufilmavusios savo pasirodymus, jos dar kiek anksčiau siuntė muzikinius vaizdo įrašus teisėjams. Taip grupės „Kėdžių iššūkiui“ buvo atrenkamos ne tik klausantis jų scenoje, bet ir teisėjams surengus virtualią perklausą.

Neabejotinai vieną ryškiausių pasirodymų sekmadienį 19:30 val. TV3 žiūrovams padovanos prancūzo ir lietuvio duetas „Mando“. Mindaugas Pundzius – profesionalus pianistas, o Antoine Wend – dainininkas. Šis tarptautinis, lietuviškas ir prancūziškas duetas, gimė įdomiomis aplinkybėmis – pačiame pandemijos įkarštyje.

TV3 nuotr./Antoine Wend
TV3 nuotr./Antoine Wend

„Viskas įvyko dėl COVID-19. Mano karjera baigėsi prasidėjus pandemijai. Naršiau „YouTube“ ir radau Antoine. Pamačiau, kad labai gerai dainuoja, susirašiau su juo per feisbuką. Taip susibendravome“, – apie dueto gimimą kalbėjo Mindaugas.

Jausminga akimirka – vaizdo įraše:

Antoine gyvena viename gražiausių Europos miestų – Paryžiuje. Kai prancūzas susipažino su Mindaugu, labai greitai ėmė svajoti apie bendrą grupę.

TV3 nuotr./Antoine Wend
TV3 nuotr./Antoine Wend

„Taip sutapo, kad Mindaugas man pasiūlė dar didesnę avantiūrą – dalyvauti „X faktoriuje“. Iš pradžių buvo labai keista – skristi į svetimą šalį, kartu kurti muziką. Jaudinausi daug labiau nei Mindaugas, bet, regis, mums pavyko“, – sakė Antoine.

„Manau, kad mums čia atsiveria naujos galimybės. Antoine tikrai gerai dainuoja, o man patinka su juo groti. Tikimės, kad teisėjų reakcija į Antoine dainavimą bus tokia pati, kaip buvo mano“, – vilčių sužavėti teisėjus neslėpė Mindaugas.

TV3 nuotr./Jazzu
TV3 nuotr./Jazzu

Profesionalus pianistas ir išskirtinis balsas iš Prancūzijos tiesiog pakerėjo teisėjus. Sujaudinta pasirodymo atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu braukė ašaras ir negalėjo pasakyti nė žodžio. Tiek teisėjai, tiek studijoje esantys žiūrovai plojo atsistoję.

„Aš pykstu, kai tu taip dainuoji, nes aš pavydžiu“, – pripažino S.Prūsaitis.

TV3 nuotr./„X faktoriaus“ komisija po Antoine Wend pasirodymo
TV3 nuotr./„X faktoriaus“ komisija po Antoine Wend pasirodymo

„Tu esi tyras, švarus, nepaliestas šio pasaulio. Kaip tau taip pavyko... Gražu“, – komentavo Marijus Mikutavičius.

„X faktoriuje“ iš grupių pusės nieko geresnio nesu girdėjęs“, – neslėpė emocijų S.Urbonavičius-Samas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką