Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2017 08 17

SEL koncertą apšildys Pushaz: „Jis tikras žmogus, ne feikas“

Grupė SEL su lyderiu Egidijumi Dragūnu priešakyje Vilniuje, rugsėjo 2-ąją rengia milžinišką šou. Šiandien paaiškėjo, kad koncertą apšildys žinomas Lietuvos reperis, muzikos ir tekstų kūrėjas Andrius Glušakovas-Pushaz.
Pushaz
Pushaz / Asmeninio albumo nuotr.

Su šiuo muzikantu Egidijus yra dirbęs prie savo muzikos albumų „Muzika“ ir „Aš kaip žąsis“, taip pat jiedu turi vieną bendrą kūrinį.

„Tai yra vienas talentingiausių muzikantų šalyje. Jis daug dirbo prie SEL, kartu su Pushu parašėme tekstus bene geriausioms SEL dainoms, – sakė E.Dragūnas. – Šiuo metu Pushaz yra pasitraukęs į kiek kitą sferą. Todėl aš noriu jį suimti už pakarpos ir grąžinti ten, kur jam reikia būti, – į sceną. Be to, jis tikras žmogus, ne feikas, o tokių žmonių dabar reta.“

Draugyste su Egidijumi besidžiaugiantis Pushaz neslepia, jog yra laimingas galėsiantis pasirodyti SEL koncerte sostinėje.

Fotografas Kuris Bijo Žmonių nuotr./Andrius Glušakovas-Pushaz
Fotografas Kuris Bijo Žmonių nuotr./Andrius Glušakovas-Pushaz

„Esame seni draugai, bičiuliai, kartu dirbę. Pasiūlymas apšildyti SEL koncertą atėjo spontaniškai. Man tai idealus laikas pristatyti savo 4-tą studijinį albumą, kuris pasirodys būtent koncerto savaitę. Kas nenorėtų pasirodyti tokiai didelei žmonių auditorijai ir apsikeisti energija?“ – retoriškai klausė Pushaz.

Savo pasirodymą reperis rengs prieš didįjį SEL šou, jame skambės geriausi visų laikų Pusho kūriniai ir naujieji hitai iš būsimo albumo.

Atlikėjas negailėjo gerų žodžių SEL lyderiui E.Dragūnui ir pateikė savo versiją, kodėl jis Lietuvoje yra populiariausias atlikėjas.

„Egidijus su savo grupe SEL yra vienintelis Lietuvoje, kuris vienas sutraukia tokią minią, kokią sutraukia populiariausi šalyje festivaliai, – 15 ar 20 tūkstančių. Anksčiau tai pavykdavo padaryti tik vienai grupei – „Fojė“, – konstatavo Pushaz.

Pasak pašnekovo, nėra vienos SEL fenomenalumo priežasties, tačiau viskas yra dėl grupės lyderio E.Dragūno. „Skandaluose atsidurti gali ne vienas žmogus. Bet aš ne juos noriu akcentuoti. Viskas yra dėl to, kad Egidijus turi neįtikėtinai gerą pojūtį talentingiems žmonėms. Jis sugeba juos atsirinkti ir suburti. Be to, jis turi tą vadinamą šeštąjį muzikinį pojūtį. Jis žino, kokia muzika, kokiu metu bus populiari“, – Egidijaus sėkmės formulę įvardijo reperis A.Glušakovas-Pushaz.

SEL koncertas, kurį apšildys Pushaz, vyks rugsėjo 2-ąją, Vilniuje, Kalnų parke.

Indre Pix/ Prokadras.lt nuotr./SEL koncerto akimirka
Indre Pix/ Prokadras.lt nuotr./SEL koncerto akimirka

TAIP PAT SKAITYKITE: SEL koncertas Klaipėdoje: 19 tūkstančių širdžių, įspūdinga scena-robotas ir fejerverkai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius