Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2015 09 10

„Sel“ pageidavimai pribloškė grupės koncerto rengėjus Airijoje

SEL ir Airijoje yra SEL – turbūt taip būtų galima pasakyti apie artėjantį grupės SEL koncertą šios šalies sostinėje. Pasak organizatorių, jie iš Egidijaus Dragūno sulaukė tokių reikalavimų, kokių dar neteko iki šiol išpildyti, tačiau yra įsitikinę, kad pavyks surengti šou, kokio Lietuvos emigrantai dar nėra regėję. Beje, koncertas vyks salėje, kuri 3 kartus buvo pripažinta geriausia Airijoje.
Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Egidijus Dragūnas, pasibaigus deryboms dėl jo pasirodymo Airijoje, dar iki koncerto į pasirodymo vietą atsiuntė savo garso režisierių. Atlikėjo, neseniai Vilniuje surengusio įspūdingą šou, atstovas norėjo savo akimis pamatyti koncertų salę, įsitikinti jos techninėmis galimybėmis.

„Po apžiūros paprašė padidinti apšvietimo ir garso lygį, – sakė SEL pasirodymą kuruojančios renginių organizavimo komandos „Dublin City Events“ vadovas Tomas Kovelinas. – Be to, papildomai bus montuojamas didžiulis LED ekranas, skirtas specialioms vaizdo projekcijoms. Žinoma, nestigs lazerių, kurie tapo neatsiejama Egidijaus koncertų dalimi.“

„Laukiu jūsų visų pasirodyme Dubline. Aš esu įsitikinęs, kad mes labai gerai praleisime laiką“, – prieš pasirodymą sakė Egidijus.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Egidijaus Dragūno „SEL Grand Show 2015“ Vilniuje

Renginys vyks puikioje salėje „Vicar Street“, kurioje iki šiol nebuvo organizuojami jokie lietuvių pasirodymai. Ji 2008-aisiais, 2009-aisiais ir pernai buvo pripažinta geriausia koncertų sale Airijoje.

„Daug erdvės, aukštos lubos, gera akustika, aukščiausia garso kokybė, paslaugus aptarnaujantis personalas. Galime garantuoti, kad žmonės per SEL pasirodymą neturės grūstis“, – žadėjo šou organizatoriai.

Jau dabar žinoma, kad tai bus daugiausia lietuvių Airijoje surinkęs vieno atlikėjo koncertas. Išpirkti beveik visi bilietai. Iš viso, planuojama, koncerte dalyvaus apie 1500 SEL gerbėjų. Tai Lietuvos atlikėjui, koncertuojančiam Airijoje, bus rekordas.

Siekdamas aukščiausios kokybės SEL lyderis į Airiją atskris su savo 13 žmonių komanda. Dubline jis apsistos aukščiausios klasės 5 žvaigždžių viešbutyje, atlikėjas pageidavo po miestą būti vežiojamas prabangiu verslo klasės automobiliu.

SEL koncertą rengiantys organizatoriai neslepia, kad rūpintis tokio kalibro atlikėjo techniniais ir asmeniniais reikalavimais nėra lengva, tačiau labai įdomu.

„Egidijus yra maksimalistas, todėl su tokiais atlikėjais bendradarbiauti ir labai įdomu, ir naudinga. Iššūkis vien dėl to, kad vos paskelbus pirmąją informaciją kilo ažiotažas tarp Airijos lietuvių. Koncertų salėje sutalpinsime itin daug žmonių ir pasirūpinsime, kad jie jaustųsi patogiai. Ne ką mažesnis iššūkis yra techninis renginio įgyvendinimas“, – sako rengėjai.

Renginių organizatorių komanda „Dublin City Events“, rugsėjo 20-ąją mininti vienerių metų gimtadienį, naują sezoną Airijos lietuviams siūlys ir daugiau Lietuvos ir užsienio žvaigždžių pasirodymų. Naujame sezone dainuos Andrius Mamontovas, „Mumiy Troll“, pasirodys didžėjus Jamesas Zabiela, bus rodomas „Domino“ teatro spektaklis „Testosteronas“ bei Raganiukės teatro spektaklis „Raudonkepuraitė pusnyse“.

Bilietai į SEL koncertą Dubline kainuoja nuo 35 iki 70 eurų. Į pasirodymą įleidžiami asmenys nuo 14 metų (nepilnamečiai bus įleidžiami su suaugusiais klausytojais).

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijų Dragūną siutina politikai, pritariantys pabėgėlių priėmimui: „Kiek mūsų žmonių išvijot?“

Vilniaus Kalnų parke tūkstantinė minia merkiant lietui šėlo efektingame „Sel“ koncerte

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius