Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 14:33

Silvester Belt premjera „Ar Dar Matai”: įkvėpė žvaigždėtas dangus

Atlikėjas Silvester Belt pristato naują dainą – „Ar Dar Matai“. Ilgai savęs ieškojęs atlikėjas pagaliau atrado subtilų pop muzikos skambesį. „Ar Dar Matai“ yra pilnas netikėtų elektroninės muzikos garsų, bet tuo pačiu skamba švelniai ir pažįstamai. Lėtas ritmas ir svajinga vokalo linija veda į euforišką priedainį, kuris skamba choro balsais ir tarsi pakylėja dainą į dangų.
Silvester Belt
Silvester Belt / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jeigu jums kada teko stebėti dangų, pilną ryškių žvaigdžių – šiai dainai įkvėpimas gimė būtent tokioj aplinkoj. Dar niekada nesu patyręs tokios tylos ir ramybės kaip tą naktį, apie kurią pasakoju šioje dainoje. Visa patirtis buvo lyg filmas, kurį stebėjau iš šono – norėjau perteikti tai dainos žodžiuose.

Tą naktį supratau, kad kartais žmonės sako žodžius, ir dažnai jie nieko nereiškia, jeigu nėra paremti jausmu. Todėl dainoje kviečiu klausytoją dažniau kalbėti akimis. Jos visada daugiau pasako, kad ir kaip banaliai tai skambėtų“, – atvirauja Silvester Belt.

Asmeninio archyvo nuotr./Silvester Belt
Asmeninio archyvo nuotr./Silvester Belt

Silvester Belt – „Ar Dar Matai“:

VIDEO: Silvester Belt – Ar Dar Matai

Kartu su OpenPlay prodiuserių komanda, Silvester Belt dirba jau visus metus ir ruošia daug naujų kūrinių bei savo koncertinę programą. Atlikėjas kartu su Jessica Shy yra parašes bene romantiškiausią jos albumo „Apkabinti Prisiminimus“ dainą „Drugiai“.

Jessica Shy feat. Silvester Belt – „Drugiai“:

VIDEO: Drugiai (feat. Silvester Belt)
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką