15min be reklamos
2023 03 10, 08:24

82-ejų Roberto Cavalli – jau šešių vaikų tėvas: su 37-erių modeliu susilaukė sūnaus

82 metų sulaukęs italų mados dizaineris Roberto Cavalli džiaugiasi dar viena atžala – su savo 37 metų mylimąja švedų modeliu Sandra Nilsson susilaukė kūdikio. Tai – jau šeštas jo vaikas.
Roberto Cavalli ir Sandra Nilsson
Roberto Cavalli ir Sandra Nilsson / Vida Press nuotr.

Dizaineris Roberto Cavalli žurnalui „Novella 2000“ atskleidė itin reikšmingą naujagimio vardą. Juo pagerbtas jo tėvo, kurį Antrojo pasaulinio karo metais sušaudė naciai, atminimas.

„Jo vardas Giorgio, kaip ir jo senelio, mano tėvo, kurį naciai sušaudė, kai man buvo ketveri metai“, – praneša „Novella 2000“.

Dizaineris atskleidė, kaip po gimdymo jaučiasi dvigubai jaunesnė mylimoji ir naujasis šeimos narys.

„Kūdikis, kuris prieš savaitę gimė Florencijoje, yra gražus, ir buvo labai emocionalu jį pamatyti iškart po gimimo. Sandrai viskas gerai“, – pridūrė jis.

„Scanpix“ nuotr./Roberto Cavalli
„Scanpix“ nuotr./Roberto Cavalli

Roberto Cavalli ir modelis Sandra Nilsson susitikinėja nuo 2014 m.

Pranešama, kad 2015 m. mados dizaineris nupirko savo partnerei privačią salą jos gimtojoje Švedijoje. R.Cavalli padovanojo Sandrai įspūdingą apie 2,5 mln. eurų kainuojančią Stora Rullingen salą netoli Strängnäs miesto, esančio už maždaug 80 kilometrų į rytus nuo Stokholmo.

R.Cavalli iš dviejų ankstesnių santuokų jau turi penkis vaikus. Naujasis poros sūnus prisijungė prie Tommaso ir Cristinos iš pirmosios dizainerio santuokos su Silvanella Giannoni, su kuria jis susituokė 1964 m., o po dešimties metų išsiskyrė.

Mados grandas taip pat yra Roberto, Rachele ir Daniele tėvas iš antrosios santuokos su buvusia „Mis Europa“ Eva Maria Duringe.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką