15min be reklamos

86-erių Jackas Nicholsonas žiūrėjo krepšinį: gandai dėl prastėjančios sveikatos nepasitvirtino?

Holivudo garsenybė Jackas Nicholsonas stebėjo, kaip Los Andželo „Lakers“ penktadienį šeštosiose pirmojo rato serijos rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ demonstravo dominavimą. Aktorius pastebėtas po to, kai jam buvo išpranašautos „paskutinės dienos“.
Jackas Nicholsonas
Jackas Nicholsonas / „Scanpix“ nuotr.

Kameros užfiksavo, kaip ilgametis „Lakers“ sirgalius Jackas Nicholsonas prieš rungtynes apkabino LeBroną Jamesą ir kalbėjosi su juo, o šia akimirka plačiai dalijosi socialiniuose tinkluose. Pasak ESPN, 86 metų aktoriaus nebuvo matyti savo įprastoje vietoje „Lakers“ arenoje nuo praėjusio sezono atidarymo rungtynių.

„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas
„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas

Dar 2022 metais Express.co.uk artimas aktoriaus šaltinis pranešė, kad žvaigždė gyvena „liūdnas paskutines dienas“ savo namuose Los Andžele.

Nepaisant jokio oficialaus žvaigždės ar jo atstovų patvirtinimo, artimas kino aktoriaus draugas teigė, kad Jackas „daugiau neišeina iš savo namų“, jį prižiūri sūnus ir dukra.

„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas
„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas

Tas pats šaltinis pasakojo: „Filmo „Mulholland Drive“ bendruomenė dėl jo nerimauja. Fiziškai jis jaučiasi gerai, bet jau nebemąsto. Labai liūdna matyti tokį nepaprastai talentingą aktorių, kaip Jackas, paskutines dienas leidžiantį šitaip.“

Nors gerbėjai tiksliai nežinojo, kokių sveikatos problemų turi Jackas Nicholsonas, Express.co.uk teigiama, kad jos susijusios su atmintimi.

Senstant atminties praradimas ir užmaršumas tampa vis dažnesnės problemos, su kuriomis susiduria žmonės. Įprastas su amžiumi susijęs atminties praradimas žmonėms nekelia per daug rūpesčių, jei tik jiems suteikiama pakankamai laiko prisiminti dalykus.

„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas
„Scanpix“ nuotr./Jackas Nicholsonas

Tiesa, kai kuriais atvejais atminties praradimas yra pirmasis rimtesnės būklės, tokios kaip demencija, simptomas.

Pelno nesiekiančio Amerikos akademinio medicinos centro „Mayo Clinic“ specialistai teigė, kad demencija apibūdinama simptomų grupė, kuri paveikia ne tik atmintį, bet ir mąstymą bei socialinius gebėjimus. Šie simptomai yra sunkūs, todėl dažnai trukdo kasdieniam žmogaus gyvenimui.

Yra daug skirtingų demencijos tipų, iš kurių labiausiai paplitusi yra Alzheimerio liga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką