15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
2020 09 15, 20:44

Aktorius Chrisas Evansas netyčia parodė daugiau, nei norėjo – erotinio turinio nuotrauką

Instagrame daugiau nei 6 mln. sekėjų turintis aktorius, filmų „Keršytojai“ žvaigždė, įkūnijantis Kapitoną Ameriką, Chrisas Evansas (39 m.) su visais jais netyčia pasidalijo turiniu, kurio niekas neturėjo pamatyti.
Chrisas Evansas
Chrisas Evansas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kaip rašo „Metro“, Ch.Evansas nusprendė parodyti, kaip su šeima žaidžia populiarų žaidimą „Heads Up“, todėl specialia programa nufilmavo išmanaus telefono ekrane rodytą jo ištrauką. Jai pasibaigus aktorius skubėjo išjungti programą, tačiau per tas kelias sekundes buvo parodyta jo nuotraukų galerija, o joje akyliausieji pastebėjo tai, kuo Ch.Evansas tikrai nenorėjo dalytis.

Vienoje iš daugelio sumažintų nuotraukų internautai įžiūrėjo vyriškas genitalijas, o kitoje – aktoriaus veidą ir gan nepadorų užrašą.

Vos supratęs, ką parodė, Ch.Evansas skubėjo pašalinti vaizdo įrašą, bet buvo jau per vėlu – kompromituojanti medžiaga atsidūrė internautų rankose, o šie ją paviešino internete.

Netrukus Ch.Evanso vardas socialiniame tinkle „Twitter“ dėl, manoma, jo nuogybių ir internautų reakcijų į jas atsidūrė populiariausių temų tope. Tiesa, nemažai žmonių prašo gerbti Ch.Evanso privatumą ir kad ir iš kur gavo minimą medžiagą, jos neplatinti.

„Prieš pasidalydami Chriso Evanso nuogybėmis prisiminkite, kad aktorius turėjo nerimo sutrikimą kylant karjeros Holivudo laiptais ir ne kartą atsisakė būti Kapitonu Amerika bijodamas, kad šlovė turės įtakos jam ir jo šeimai“, – rašė vienas internautas.

Kolegos ginti stojo ir Markas Ruffalo, žinomas dėl milžino Halko vaidmens. „Broli, kol vadovauja [Donaldas] Trumpas, nėra NIEKO, ką galėtum padaryti ir sugėdytum save. Matai… yra ir gera pusė.“

Tiesa, nėra tiksliai žinoma, kieno nuotraukų galerija matoma minėtame vaizdo įraše ir ar tikrai tai buvo Ch.Evanso lytiniai organai. O pats aktorius šį jam skirto dėmesio kiekį panaudojo vienai žinutei paskleisti.

„Kadangi jau patraukiau jūsų dėmesį, BALSUOKITE lapkričio 3 d.“, – tviteryje rašė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paslėpė tik tai, ką reikėjo: stebinti nesiliaujanti Madonna įsiamžino pusnuogė

Miley Cyrus erzina instagramą – pasidalijo apnuogintos krūtinės nuotrauka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Po beveik 4 metų pertraukos į Kiniją grįžta „Marvel“ filmai
Po beveik 4 metų pertraukos į Kiniją grįžta „Marvel“ filmai
Testas: ar žinote 20 seksualiausių pasaulio vyrų?
Testas / Testas: ar žinote 20 seksualiausių pasaulio vyrų?
Seksualiausiu vyru išrinkto Ch.Evanso širdis – užimta: pavergė populiarėjanti aktorė
Seksualiausiu vyru išrinkto Ch.Evanso širdis – užimta: pavergė populiarėjanti aktorė
★★★★☆ / M.Govedaitė apie „Juodoji pantera. Wakanda amžiams“: kodėl visi taip nemėgsta „Marvel“ filmų? Tik prenumeratoriams
★★★★☆ / M.Govedaitė apie „Juodoji pantera. Wakanda amžiams“: kodėl visi taip nemėgsta „Marvel“ filmų?
Paskelbtas seksualiausias 2022-ųjų vyras: „Mama tuo tikrai galės pasigirti“
Paskelbtas seksualiausias 2022-ųjų vyras: „Mama tuo tikrai galės pasigirti“
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką