15min be reklamos
2023 03 04, 17:14

Ala Pugačiova pakomentavo gandus apie savo „ligą“ ir apiplėštus namus: negailėjo kritikos

Neseniai buvo pranešta, kad garsios Rusijos pramogų pasaulio poros Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino namai Izraelyje buvo apiplėšti ir išnešta daug vertingų daiktų. Paraleliai ėmė sklisti gandai ir apie rimtas A.Pugačiovos sveikatos problemas. Pagaliau šias kalbas pakomentavo ir pati dainininkė, kuri patikino, kad tiesos čia nėra, rašo unian.net.
Ala Pugačiova
Ala Pugačiova / „Scanpix“ nuotr.

Neseniai rusų žurnalistė Alena Žigalova pasakojo, kad plėšikai „apvertė“ visą Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino namą ir iš ten „paėmė viską, kas vertinga“.

„Alos Pugačiovos gyvenimas Izraelyje nėra toks pasakiškas, kaip bandoma parodyti. Vietos šaltiniai teigia, kad buvo apvogti poros namai Kesarijoje. Vagys pirmiausia sugadino stebėjimo kameras, o tada pavogė daiktų ir pinigų, kurių bendra vertė siekia 500 tūkst. dolerių. Nusikaltimą tiria policija“, – teigė A.Žigalova.

Rusų primadoma naujame interviu pakomentavo „apiplėšimą“, tikindama, kad tokių gandų autoriai „išėjo iš proto“.

„Kai perskaitai, kad Kesarijoje apiplėšė tavo nuostabius namus, rūmus, pradedi galvoti, ar tie, kurie tai išgalvoja, yra sveiko proto. Visų pirma, aš negyvenu Kesarijoje. Antra, niekas mūsų neapiplėšė. Trečia, niekas iš mūsų neatima jokios pilietybės. Galbūt jie tiesiog nori, kad manęs ir Makso būtų gaila, todėl stengiasi. Be to, jie už tai gauna atlyginimą“, – apibendrino A.Pugačiova.

Socialinių tinklų nuotr./Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas
Socialinių tinklų nuotr./Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas

Ji pakomentavo ir gandus apie savo sveikatos problemas. Jie ėmė plisti A.Pugačiovai apsilankius Laimos Vaikulės koncerte ir ant jos rankos pastebėjus įtartiną darinį, neva panašų auglį. Tiesa, dar praėjusių metų rudenį stilistas George'as Rowallsas teigė, kad dirbo su atlikėja ir žinojo apie jos „ligą“. Jis taip pat teigė, kad neva palaiko ryšį su dainininke ir daug žino apie jos psichinę ir fizinę būklę.

„Iš tikrųjų net nežinau, kas jis toks. Net neprisimenu, kaip jis atrodo. Galbūt jis kažkada buvo atėjęs, bet, žinoma, neturiu jokio ryšio su šiuo žmogumi“, – sakė A.Pugačiova.

Primename, kad Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Maksimas Galkinas vėliau buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką