Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 28, 10:37

Atskleista Boriso Moisejevo mirties priežastis: buvo rastas gulintis ant grindų

Rugsėjo 27-ąją mirė dainininkas Borisas Moisejevas. Jis ėjo 69-uosius metus. Iki šiol nebuvo kalbama apie jo mirties priežastį, tačiau užsienio portalai ją galiausiai atskleidė.
Borisas Moisejevas
Borisas Moisejevas / Asmeninio albumo nuotr.

Boriso Moisejevo mirties priežastis – trečias insultas jo gyvenime. Kaip rašo „Moscow 24“, pastaraisiais metais dėl sveikatos problemų jis beveik nesirodė viešumoje.

2010 m. B.Moisejevas patyrė pirmąjį insultą. Jo kairė ranka ir viršutinė lūpa tapo nejudrios, sutriko kalba. Maždaug po šešių mėnesių jam pavyko grįžti į kūrybą, tačiau jis ne visiškai atsigavo.

2015 m. jį ištiko mikroinsultas, todėl paskutiniuosius savo gyvenimo metus menininkas nugyveno užsidaręs nuo pasaulio.

Atlikėjas mirė apie 14 val. savo bute, sakė jo vadybininkas Sergejus Gorochas. Jis rado menininką gulintį ant grindų ir iškvietė greitąją pagalbą, tačiau gydytojai nieko negalėjo padaryti.

Artima dainininko draugė Alla Pugačiova savo socialiniuose tinkluose pabrėžė, kad B.Moisejevas buvo atsidavęs savo draugams ir darbui.

„Mano mylimas Boriska! Atsidavęs draugams ir scenai žmogus. Laidoju tave savo širdyje. Atleisk ir sudie“, – rašė ji.

Apie dainininko mirtį agentūrai „RIA Novosti“ pranešė jo vadybininkas Sergejus Gorochas.

Primename, kad Borisas Moisejevas savo karjerą pradėjo kaip šokėjas. 1975 m. jis atvyko į Lietuvą, Kaune šoko su orkestru „Trimitas“. Subūrė šokių trio „Ekspresija“, kur jį pastebėjo scenos primadona Alla Pugačiova, pakvietusi prisidėti prie populiarėjančio jos Dainos teatro.

Vėliau B.Moisejevas tapo žinomu dainininku, daugelis jį pamilo dėl ekstravagantiško stiliaus. Jis tapo vienu daugiausiai Rusijoje uždirbančiu artistu, o savo sukauptus honorarus išleido ne vienai plastinei operacijai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką