15min be reklamos
2023 02 22, 08:06

Avril Lavigne ir Mod Sun meilė ilgai netruko: išsiskyrė praėjus 10 mėnesių po sužadėtuvių

Praėjus vos 10 mėnesių po romantiškų sužadėtuvių Paryžiuje, scenos žvaigždės Avril Lavigne (38) ir Mod Sun (35) pasuko skirtingais keliais.
 Avril Lavigne ir Mod Sun
Avril Lavigne ir Mod Sun / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Praėjus mažiau nei metams po sužadėtuvių, poproko muzikantai Avril Lavigne ir Mod Sun nusprendė nutraukti savo santykius, „People“ teigė porai artimi šaltiniai.

„Pastaruosius du mėnesius Avril Lavigne ir Mod Sun susitikinėjo ir bendravo, tačiau kaip pora jie nebėra kartu“, – šaltinis teigė portalui.

Šios savaitės pradžioje portalas TMZ paskelbė nuotraukas, kuriose A.Lavigne apkabina reperį Tygą po to, kai kartu valgė restorane. Nuotraukos sukėlė gandus apie romantiškus jausmus tarp jųdviejų, tačiau šaltinis portalui „People“ tai paneigė.

„Avril ir Tyga yra nuoširdūs draugai ir nieko daugiau. Į išsiskyrimą nebuvo įsitraukęs trečias asmuo“.


Visgi Mod Sun atstovas spaudai apie skyrybas teigė nieko negirdėjęs. Savo pareiškime „People“ jis sako: „Jie buvo kartu ir susižadėję dar prieš tris dienas, kai Mod Sun išvyko į gastroles, tad jei kas nors pasikeitė, tai jam – naujiena“.

Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne ir Mod Sun sužadėtuvių akimirka
Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne ir Mod Sun sužadėtuvių akimirka

Primename, kad žinia apie sužadėtuves su Avril Lavigne atlikėjas Mod Sun pasidalijo savo instagrame dar praėjusių metų pavasarį. Šalia romantiškų nuotraukų nugulė ne ką mažiau aistringi žodžiai, skirti mylimajai būsimai žmonai.

„Dieną, kai tave sutikau, žinojau, kad esi ta vienintelė,

Amžinai kartu, kol baigsis mūsų dienos.

Aš turėjau svajonę pasipiršti Paryžiuje,

Ten ir ištraukiau žiedą ir paprašiau tavęs jį dėvėti.

Buvau ant vieno kelio ir žiūrėjau tau į akis

Tu buvai per graži, kad galėčiau apibūdinti žodžiais.

Paėmiau tavo ranką ir įkvepiau oro,

Pasakiau – ar tekėsi už manęs?

Ir tu pasakei taip. Myliu tave, Avril“, – rašė jis.

Dainininkė taip pat pasidalijo gražia nespalvota nuotrauka, kurioje Modas, priklaupęs ant vieno kelio, o fone matomas Eifelio bokštas. Prancūzišką saldžią nuotrauką Avril papildė prancūzišku prierašu: „Taip, mylėsiu tave amžinai!“

Savo instagrame paviešintame nuotraukų albume Avril pademonstravo nuostabų sužadėtuvių žiedą. Ji papasakojo apie jį užsienio leidiniui, sakydama, kad ant jo išgraviruoti pirmieji Modo jai pasakyti žodžiai: „Hi Icon“.

„Jis nuo pat pradžių žinojo, kad noriu širdies formos deimanto, nes tą dieną, kai susipažinome, mūvėjome vienodus širdies formos žiedus. Nuo to laiko juos nešiojome kiekvieną dieną, todėl ir sužadėtuvių žiedas toks. Jis man labai patinka“, – pridėjo Avril.

A.Lavigne tęsė, kad piršlybos buvo „visiška staigmena“, nors ji pajuto, kad Modas yra „tas vienintelis“, kai tik jie susipažino ir pradėjo kartu dirbti prie jos naujausio albumo „Love Sux“.

„Žinojau, kad mus sieja labai stiprus nenutrūkstamas ryšys nuo pat pirmos rašymo ir bendro darbo studijoje savaitės.“

Avril Lavigne ir Mod Sun / „Scanpix“ nuotr. /
Avril Lavigne ir Mod Sun / „Scanpix“ nuotr. /

Atlikėja A.Lavigne pirmą kartą ištekėjo už grupės „Sum 41“ nario Darycko Whibley, tačiau vos po trejų santuokos metų juodu išsiskyrė.

Antru dainininkės vyru tapo „Nickelback“ lyderis Chadas Kroegeris, tačiau ir su juo santuoka nebuvo ilga – skyrybos įvyko po dvejų metų.

„Chadas ir aš esame labai artimi. Esu dėkinga, turėdama gyvenime tokį žmogų, kaip jis“, – apie buvusį vyrą kalbėjo A.Lavigne.

Santykiai su trečiuoju mylimuoju Phillipu Sarofimu baigėsi po mažiau nei dvejų kartu praleistų metų. Dainininkė ir milijardierius investuotojas iš JAV pirmą kartą kartu buvo pastebėti 2018-ųjų kovą vakarieniaujantys Los Andžele. Skelbiama, kad pora susipažino dėka bendrų draugų ir tada jau susitikinėjo keletą mėnesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką