2023 01 07, 10:14

Britų žvaigždė Jessie J taps mama: pastojo praėjus metams po persileidimo

Praėjus metams po persileidimo, penktadienį britų atlikėja Jessie J (34) su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – ji vėl laukiasi pirmagimio. Dainininkė apie tai pranešė originaliai, pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos nėštumo akimirkos.
Jessie J ir jos nėštumo akimirkos
Jessie J ir jos nėštumo akimirkos / Socialinių tinklų ir stopkadro nuotr.
Temos: 2 Nėštumas Jessie J

Popmuzikos žvaigždė penktadienį savo instagrame džiugiai paskelbė, kad laukiasi pirmagimio. Kartu ji pasidalijo ir jautriu vaizdu įrašu.

„Esu tokia laiminga ir išsigandusi, kad pagaliau galiu tuo pasidalyti. Prašau, būkite su manimi švelnūs“, – paskelbusi vaizdo įrašą, kuriame matyti jos didėjantis pilvukas bei kitos nėštumo akimirkos, rašė Jessie J.

„Jei atvirai, tiesiog norisi viešai verkti vilkint katytės kostiumėlį ir valgyti šokoladu aplietą agurką be jokių klausimų“, – šmaikštaudama pridūrė ji.

Žmonės.lt primena, kad britų atlikėja Jessie J 2021-ųjų rudenį patyrė persileidimą. Nors nėštumą tąkart dainininkė slėpė, žinia apie prarastą kūdikį ji pasidalijo viešai instagrame.

„Vakar ryte juokiausi, draugui sakydama: „Nors rimtai, kaip aš praleisiu rytojaus koncertą Los Andžele, visai publikai nepasakiusi, kad esu nėščia“. Vakar popiet bijojau minties, kad vyksiu į koncertą palūžusi po trečios echoskopijos metu išgirstos žinios, kad kūdikio širdis nebeplaka.

Jaučiu, kad nebevaldau savo emocijų. Galbūt gailėsiuosi, kad tai paskelbiau. Galbūt ir ne. Iš tikrųjų nežinau.

Žinau, kad šį vakarą noriu dainuoti. Ne todėl, kad vengčiau sielvarto ar proceso, bet todėl, jog žinau, kad dainavimas man padės.

Jessie J / Socialinių tinklų nuotr.
Jessie J / Socialinių tinklų nuotr.

Per 2 metus surengiau 2 pasirodymus ir mano sielai to reikia. Šiandien to reikia dar labiau. Žinau, kad kai kurie žmonės manys, jog turėčiau tiesiog tai atšaukti, tačiau šiuo metu man aišku viena. Dainuoti pradėjau dar būdama jauna, siekdama užpildyti savo sielą ir atlikti meilės sau terapiją. Tai niekada nepasikeitė, tad turiu šį įvykį turiu išgyventi savo būdu.

Noriu būti sąžininga ir tikra bei neslėpti to, ką jaučiu. Aš to nusipelniau. Noriu būti tokia, kokia galiu būti šią akimirką. Taip turiu elgtis ne tik dėl publikos, bet ir dėl savęs pačios bei savo mažojo kūdikėlio, kuris padarė geriausia, ką galėjo.

Pažįstu save ir žinau, kad apie tai kalbėčiau scenoje, nes tokia esu. Taigi vietoj verksmingos emocingos kalbos, bandančios paaiškinti savo energiją. Taip jaučiuosi saugiau.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessie J
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessie J

Nusprendžiau pati susilaukti kūdikio, nes tai viskas, ko aš kada nors norėjau, o gyvenimas trumpas. Pastoti buvo stebuklas ir patirtis, kurios niekada nepamiršiu ir žinau, kad vėl patirsiu.

Vis dar esu ištikta šoko, jaučiu didelį liūdesį, tačiau žinau, kad esu stipri ir kad viskas man bus gerai. Taip pat žinau, kad milijonai moterų visame pasaulyje jautė šį skausmą ir dar blogiau.

Jaučiu ryšį su tais, kuriuos pažįstu ir su tais, kurių nepažįstu.

Tai vienišiausias jausmas pasaulyje“, – socialiniame tinkle skaudžia žinia tuomet dalijosi Jessie J.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką