Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 24, 12:00

C.Diaz sako tapusi Maroko narkotikų kurjere: „Man buvo duotas lagaminas“

Cameron Diaz dabar atpažįstama kaip viena garsiausių JAV aktorių bei modelių. Tačiau dar prieš tapdama pasaulinio lygio žvaigžde, ji siekė modelio karjeros. Kadaise Paryžiuje C.Diaz buvo paprašyta pervežti lagaminą ir, kaip pasakojo, pati to nežinodama galėjo vykdyti narkotikų platinimą.
Cameron Diaz
Cameron Diaz / Vida Press nuotr.

Prieš tapdama įžymybe, Holivudo aktorė Cameron Diaz mano, jog buvo narkotikų platintoja. Šį faktą ji atskleidė pati, rašo „The Guardian“.

C.Diaz papasakojo istoriją, kaip būdama jauna mergina, pradedanti karjerą plačiame pasaulyje, persikėlė į Paryžių siekti modelio karjeros.

Prieš tai moteris užsidirbdavo pinigų JAV kaip žurnalų modelis, tačiau Paryžiuje viskas buvo kitaip: „Ten nedirbau nė dienos. Buvau ten ištisus metus ir nedirbau nė dienos. Negavau darbų.“

Vida Press nuotr./Cameron Diaz
Vida Press nuotr./Cameron Diaz

Visgi vieną darbą tada ji gavo, tačiau, kaip dabar mano, už pastarojo slypėjo nešvari istorija.

„Manau, kad buvau tarsi mulas, vežantis narkotikus į Maroką – prisiekiu Dievu“, – tvirtino nuo vaidybos pauzę pastaruoju metu padariusi garsenybė.

Ankstyvąjį dešimtąjį dešimtmetį prisiminusi C.Diaz paminėjo darbą, kai jai buvo duotas pervežti užrakintas lagaminas. Tada moteriai buvo paaiškinta, kad patikėtame bagaže – kostiumai.

Cameron pridūrė, kad susimąstė tik tada, kai Maroko oro uoste buvo paprašyta atidaryti lagaminą.

„Kas, po velnių, yra tame lagamine? Esu šviesiaplaukė mėlynakė mergina Maroke, tai dešimtasis dešimtmetis, aš dėviu suplyšusius džinsus, platforminius batus ir esu palaidais plaukais. Man atrodo... tai tikrai nesaugu“, – apie kadaise patirtą pavojų kalbėjo C.Diaz.

Vida Press nuotr./Cameron Diaz 1999m.
Vida Press nuotr./Cameron Diaz 1999m.

C.Diaz paaiškino, kad net neįsivaizduoja, kam iš tiesų priklausė tas lagaminas. Laimei, šis įvykis pasitaikė dar prieš įvedant griežtas saugumo priemones, be kurių šiandienos oro uostuose neapsieinama.

„Tai buvo vienintelis darbas, kurį kada nors gavau Paryžiuje“, – pasakojo ji aktorei Hillary Kerr tinklalaidėje „Second Life“.

Scanpix nuotr. /Cameron Diaz
Scanpix nuotr. /Cameron Diaz

Netrukus po incidento Maroke tuomet 21-erių C.Diaz gavo vaidmenį filme „Kaukė“, kuris ir buvo jos debiutas kine.

Iš pradžių prodiuseriai norėjo, kad šviesiaplaukės herojės vaidmenį atliktų Anna Nicole Smith, tačiau C.Diaz agentas įkalbėjo ją taip pat pabandyti. „Pagalvojau: „Ar tu išprotėjai? Visų pirma, aš nevaidinu... tai ne mano darbas.“

Tačiau ji paliko įspūdį filmo režisieriui Chuckui Russellui. Po dar kelių bandymų visiškai niekam nežinoma aktorė pasirodė Tinos Carlyle vaidmenį ir sulaukė pasaulinės šlovės.

15min primena, kad po sėkmingos karjeros kine, 2014 m. Cameron Diaz pasitraukė iš Holivudo. Paskutinis jos vaidmuo buvo ponia Hannigan klasikinio filmo „Annie“ perdirbinyje.

Visgi šių metų birželį paskelbta, kad jį grįžta prie vaidybos – pasirodys „Netflix“ veiksmo komedijoje „Back in Action“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką