Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Cameron Diaz sendama jaučiasi seksualesnė (video)

Tokį teiginį išgirsi nekasdien, o ypač, kai jį sako 37-erių Holivudo aktorė Cameron Diaz. Tuo tarpu dauguma jos amžiaus kolegių jau seniai stovi eilėse prie kosmetologų kabinetų durų, kad pasidarytų keletą botulino injekcijų.
Cameron Diaz
Cameron Diaz / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Cameron Diaz

Aktorė teigia neturinti jokių problemų su šiuo visas aktores į neviltį varančiu gamtos reiškiniu ir, negana to, priduria, jog sulig kiekviena diena ji jaučiasi seksualesnė ir net labiau savimi pasitikinti.

„Man patinka senti! Dabar esu šaltakraujiškesnė ir į daugelį dalykų reaguoju ramiau, o tai, mano manymu, suteikia daugiau seksualumo bei pasitikėjimo savimi. Ir man anokia problema, jog sulig kiekvienais metais aš gaunu vis daugiau vyresnio amžiaus moteris įkūnijančių vaidmenų“, – atrodo, kad šuolis nuo geidžiamos dvidešimtmetės iki vidutinio amžiaus moteris vaizduojančių vaidmenų aktorei taip pat nesukelia didelio širdgėlos jausmo.

„Moterys yra apsėstos minties, kaip ilgiau išlaikyti jaunystę. Tačiau mane labiausiai žavi šiame periode esantis tyrumas ir nekaltumas. O to su botulino injekcijomis tikrai nesusigrąžinsi“, – pridėjo aktorė

Vienas iš paskutinių Cameron Diaz filmų „Dėžė“ pasakoja apie porelę, kuriai nepažįstamas svečias įteikia dėžę bei galimybę gauti 1 milijoną JAV dolerių, jeigu jie nuspaus ant dėžės esantį mygtuką. Tik yra viena sąlyga: sulig ta akimirka, kai jie nuspaus mygtuką, kažkur pasaulyje mirs jiems nepažįstamas žmogus.

Žavioji „Čarlio angelų“ blondinė teigia, jog kiekvienas iš mūsų turėtų visuomet įvertinti savo veiksmų padarinius. Todėl jai šio filmo scenarijus pasirodė labai patrauklus ir vertas dėmesio.

Ji sako: „Mes net neįsivaizduojame, kai daug kas šioje žemėje yra susiję. Vienas veiksmas padarytas čia, mums net nepagalvojus apie tai, gali kažką pakeisti visai kitoje žemės pusėje.“

„Todėl aš visuomet sakau: „Tris kartus apmąstyk, o tik paskui daryk“, – patarimų nestokoja Cameron Diaz.

Filmas „Dėžė“ kinuose nuo sausio 15 d.

VIDEO: The Box Movie Trailer

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius