Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Cukraus atsisakiusios 70-metės jaunatviška išvaizda neįtikino TV žiūrovų: „Ką ji bando apgauti?“

Australė Carolyn Hartz stebina pasaulį savo itin jaunatviška išvaizda ir net yra tituluojama „karščiausia močiute pasaulyje“. Vis tik ne visi yra linkę tikėti jos versija, esą šitaip puikiai ji atrodo dėl to, kad beveik prieš 30 metų visiškai atsisakė cukraus.
Carolyn Hartz
Carolyn Hartz / Video kadras
Temos: 2 Grožis Jaunystė

70-metė Carolyn Hartz tvirtina, kad jos jaunatviškos išvaizdos ir dailios figūros paslaptis – prieš 28 metus iš jos mitybos raciono visiškai išbrauktas cukrus. Dėl to ji esą gali pasigirti tokia figūra, kokios jai pavydėti gali ir keliais dešimtmečiais jaunesnės moterys, bei lygia, raukšlių visai negausiai tepažymėta veido oda.

Interviu su Carolyn Hartz buvo parodytas ir per populiarią Didžiosios Britanijos rytinę laidą „This Morning“, tačiau britų ši išvaizdi moteris, regis, neįtikino. Po šios laidos daugybė žmonių socialiniuose tinkluose rašė, kad Carolyn svaičiojimai apie cukraus atsisakymą ir dėl to išsaugotą jaunystę tėra paistalai ir ji esą nutyli svarbiausią dalyką – jos jaunystę saugo nei stebuklinga dieta, o plastikos chirurgai.

„Ką šita moteris bando apgauti? Nevalgau cukraus, bla bla bla, ir galiu susileisti toksišką š**ą sau į veidą. Jos kakta net negali pajudėti!“ – socialiniame tinkle „Twitter“ piktinosi vienas žiūrovas.

„Žinote, jeigu ji nori mus apkvailinti sakydama, kad cukraus atsisakymas leidžia jai atrodyti jaunai, tai galėtų bent jau pasidaryti natūraliai atrodančias plastines operacijas“; „Ar mes turėtume patikėti, kad ji šitaip jaunai atrodo vien dėl sveikos mitybos? Akivaizdžiai matyti, kad jos veidas yra patvarkytas!“; „Taip, ši australė atrodo nuostabiai būdama 70 metų, bet jai akivaizdžiai yra darytos kosmetinės veido procedūros“ – Carolyn Hartz nuoširdumu abejojo kiti, o viena moteris net pajuokavo, kad jos jaunystės paslaptys yra „kiaušiniai, lašiša, baltymai ir botoksas“.

A post shared by SweetLife (@sweetlifeaus) on

A post shared by SweetLife (@sweetlifeaus) on

Tuo tarpu pati Carolyn Hartz nuo klausimų apie plastines operacijas stengiasi išsisukti – toje pačioje „This Morning“ laidoje jos buvo apie tai paklausta, bet ji tuoj pat nusuko pokalbio temą apie tai, kaip anksčiau valgė nesveikai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sustabdžiusios laiką: nuotraukoje – 63-ejų mama su 41-erių ir 36-erių dukromis

TAIP PAT SKAITYKITE: Fotografas iš Singapūro sustabdė laiką: sunku patikėti, kad jam – 50 metų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius