15min be reklamos
2015 01 06, 12:13

Dar dvi moterys prisidėjo prie šmeižto bylos prieš komiką Billą Cosby

Dvi moterys, kaltinančios Billą Cosby prieš dešimtmečius įvykdytais lytiniais nusikaltimais, prisidėjo prie šmeižto bylos dėl to, kad komikas viešai, per savo atstovų pareiškimus, jas pavadino melagėmis.
Billas Cosby
Billas Cosby / „Scanpix“/AP nuotr.

Pakoreguotas skundas pirmadienį buvo pateiktas apygardos teismui Springfilde Vakarų Masačusetse, kur B.Cosby Šelbern Folse turi namus.

B.Cosby yra vienintelis atsakovas byloje, kurią praėjusį mėnesį iškėlė Tamara Green, tvirtinanti, kad komikas 8-ajame dešimtmetyje apsvaigino ją narkotikais ir užpuolė. Dvi naujos ieškovės yra Therese Serignese, kuri tvirtina, kad jis ją apsvaigino narkotikais ir išžagino 1976 metais, ir Linda Traitz, kuri sako, kad 1970-aisiais jis bandė ją apsvaiginti ir ėmė grabinėtis.

Šioms trims moterims atstovaujantis advokatas Josephas Cammarata sakė, jog civiliniai teisiniai veiksmai sudaro sąlygas joms būti išgirstoms, nes baudžiamosios teisės prasme jau yra suėjęs senaties terminas.

„Šis ieškinys suteikia galimybę moterims, kurios teigia, kad nukentėjo, išdėstyti savo skundus teisme, forume, kur gali būti nustatinėjama tiesa“, – sakė jis.

B.Cosby atstovas Davidas Brokaw ir advokatas Martinas Singeris pirmadienį neatsiliepė į prašymus pakomentuoti. M.Singeris yra sakęs, jog tikisi laimėti pradinėje, T.Green, byloje.

T.Green apie savo įtarimus pirmą kartą prabilo 2005 metais. Ieškinyje ji nurodo, kad po jos interviu žiniasklaidai D.Brokaw ir B.Cosby advokatas Walteris M.Phillipsas jaunesnysis padarė pareiškimus, kuriais buvo siekiama išstatyti ją visuomenės paniekai ir pajuokai. Praėjusį mėnesį W.M.Phillipsas sakė, kad atstovavo komikui 2005 metais, bet jau nebeatstovauja, ir atsisakė komentuoti plačiau.

„Scanpix“/AP nuotr./Therese Serignese
„Scanpix“/AP nuotr./Therese Serignese

T.Serignese ir L.Traitz, kurios yra iš Floridos, pakoreguotame ieškinyje teigia, jog kai lapkričio mėnesį atskirai viena nuo kitos prabilo viešai, M.Singeris B.Cosby vardu išplatino atsakymus, kad jos ir kitos jį kaltinančios moterys meluoja.

Nuo lapkričio mažiausiai 15 moterų viešai apkaltino B.Cosby tuo, kad jis prieš kelis dešimtmečius jas seksualiai užpuolė. Dauguma tų moterų teigia, kad prieš užpuldamas komikas jas apsvaigino narkotikais.

B.Cosby, kuris garsėja 1984-1992 metų JAV televizijos situacijų komedija „The Cosby Show“, niekada taip ir nebuvo apkaltintas ryšium su šiais įtarimais ir per savo atstovus juos neigė. 2005 metų byla, kurią iškėlė viena Pensilvanijos gyventoja, buvo sureguliuota dar nepasiekusi teismo.

B.Cosby karjera jo kaltintojoms prabilus viešai susvyravo, buvo atšauktas vienas televizijos projektas ir apie dešimt estrados komiko vakarų.

Trečiadienį B.Cosby turi pasirodyti Kanadoje, Kičenerio teatre Ontarijuje. Tai bus pirmas jo koncertas nuo lapkričio 21-osios šou Melburne Floridoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką