Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 18, 10:09

Elvio Presley dukra parodė, kaip įamžintas jos ir prieš 2 metus mirusio sūnaus ryšys

Nuo dainininkės Lisos Marie Presley 27-erių sūnaus Benjamino Keough'ui mirties praėjus dvejiems metams, moteris paviešino jautrią žinutę. Rokenrolo karaliaus Elvio Presley 54-erių dukra ne tik pasidalijo širdį veriančiais žodžiais, bet ir parodė, kaip ji ir sūnus įamžino meilę vienas kitam.
Lisa Marie Presley, Benjaminas Keough'as, Riley Keough
Lisa Marie Presley, Benjaminas Keough’as, Riley Keough / Vida Press ir Instagram nuotr.

Lisa Marie Presley antradienį socialiniame tinkle „Instagram“ sekėjams pasakojo, kad prieš kelerius metus ji ir jos miręs sūnus dainininkas Benjaminas pasidarė vienodas tatuiruotes, rašo „People“.

„Prieš kelerius metus Motinos dienos proga mes su sūnumi pasidarėme šias vienodas tatuiruotes ant kojų“, – rašė moteris instagramo įraše ir pridėjo nuotrauką, kurioje matyti tatuiruotės.

„Tai keltiškas amžinybės mazgas, – paaiškino ji. – Simbolizuoja, kad būsime susiję amžinai.“

„Mes atsakingai pasirinkome jį, kad jis simbolizuotų mūsų amžiną meilę ir amžiną ryšį", – pridūrė dainininkė.

Benjamino sesuo Riley Keough antradienį taip pat pagerbė savo brolio atminimą, paskelbdama archyvinę nuotrauką, kurioje ji šypsosi stovėdama šalia Benjamino.

„Nėra nė valandos, kad apie tave negalvočiau ir tavęs nepasigesčiau, – rašė ji. – Šiandien praėjo dveji metai, kai tu išvykai, ir aš vis dar negaliu patikėti, kad tavęs čia nėra.“

„Tu esi labai mylimas, mano Benai Benai“, – užbaigė ji.

Praėjusį spalį 33 metų Riley instagrame Benjaminui skyrė žinutę gimtadienio proga, rašydama: „Man trūksta tavęs visą dieną, kiekvieną dieną, mano geriausias drauge. Mano 29-ąjį gimtadienį praleidome tik dviese ir tai buvo viena geriausių dienų, kurias praleidome kartu.“

„Laimingo gimtadienio, kad ir kur būtum, broliuk“, – tada pridūrė ji.

Vida Press nuotr./Lisa Marie Presley ir Benjaminas Keough'as,
Vida Press nuotr./Lisa Marie Presley ir Benjaminas Keough'as,

Primename, kad dainininkas Benjaminas Keough’as nusižudė 2020 m. liepą, būdamas 27 metų.

Benjaminas Kough’as vienu metu bandė sekti garsaus senelio Elvio Presley pėdomis. Kaip rašo „The Hollywood Reporter“, su „Universal“ 2009 metais jaunuolis buvo pasirašęs 5 mln. dolerių vertės sutartį, tačiau įrašų kompanija vėliau neigė faktą, kad toks susitarimas iš viso buvo sudarytas.

Vida Press nuotr./Lisa Marie Presley, Benjaminas Keough'as,
Vida Press nuotr./Lisa Marie Presley, Benjaminas Keough'as,

Tačiau negalima teigti, kad Benjaminas Keough’as neturėjo įtakos muzikai. Jis netgi tapo įkvėpimu motinos Lisos Marie Presley 2012-aisiais pasirodžiusiai dainai „Storm & Grace“ (antras Benjamino vardas yra Storm).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką