Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Filmas „Šokių kovos“ įrodys – nebūtina fiziškai girdėti muzikos, kad pagal ją galėtum šokti

Pasaulyje populiarėjant šokiui, didžiuosiuose ekranuose atsiranda vis daugiau filmų apie šią meno rūšį. Jau rugpjūčio 30 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja juosta „Šokių kovos“, demonstruojanti ne tik šokio grožį, bet ir tai, kad nebūtina fiziškai girdėti muzikos, jog galėtum pagal ją šokti. Tiesa, būtent choreografija tapo didžiuliu išbandymu ne tik filmo režisieriui, bet ir aktoriams.
Kadras iš filmo „Šokių kovos“
Kadras iš filmo „Šokių kovos“ / Filmo kūrėjų nuotr.
Temos: 2 Kinas Šokiai

„Renkuosi tik tuos vaidmenis, kurie man tampa iššūkiu. Šis buvo vienas iš didžiausių“, – pasakoja pagrindinio vaidmens atlikėjas aktorius Rinalis Muchametovas.

„Mane filmų kūrėjai atrado šokių mokykloje ir pakvietė filmuotis dar 2017 metais. Tuomet teko balerinos vaidmuo ir svajonės būti šokėja atvėrė man ir kino pasaulį. Dabar jau svajoju būti ne tik pačia geriausia šokėja, o ir aktore. Šioms dviem profesijoms keliami labai panašūs reikalavimai – reikia ne tik daug darbo, bet ir aistros“, – pasakoja filme taip pat pasirodysianti šokėja Anna Isayeva.

Filmo kūrėjų nuotr./Kadras iš filmo „Šokių kovos“
Filmo kūrėjų nuotr./Kadras iš filmo „Šokių kovos“

Įspūdžio, intensyvumo ir autentikos šiai įkvepiančiai juostai suteikia ne tik tai, kad filmo režisierius Anaras Abasovas pats 15 metų aktyviai šoko gatvės šokius, bet ir tai, kad jame nusifilmavo pagrindinės šio meno Rusijos žvaigždės: Kadetas, Punča, Timbo, Singa ir kiti.

Filme „Šokių kovos“ pasakojama apie Antoną (akt. Rinalis Muchametovas), kuriam muzika ir šokis – neatsiejama ir svarbiausia gyvenimo dalis. Vaikinas gatvės šokius įsimylėjo dar būdamas vaikas, o per keliolika metų tapo neginčijamu šios srities meistru ir autoritetu, pripažįstamu tiek publikos, tiek kolegų.

Antonas svajoja apie tarptautinę karjerą. Tačiau ją sudaužo nelaimingas atsitikimas, po kurio vaikinas visiškai apkursta. Šiaip taip išgyvenęs juodžiausią depresijos laikotarpį, vaikinas supranta, kad pirmasis naujojo gyvenimo žingsnis – išmokti gestų kalbą.

Mokykloje, į kurios organizuojamus kursus Antonas užsirašo, atsiranda vienas jį puikiai pažįstantis berniukas. Žavėdamasis šokiu, vaikas žiūri visus Antono pasirodymus „YouTube“ ir vieną dieną, įsidrąsinęs, paprašo Antono, kad šis pamokytų šokti ir jį su draugais. Su savo kurtumu iki galo vis dar nesusitaikęs Antonas iš pradžių net pykteli dėl tokio prašymo – juk kaip galima šokti, kuomet negirdi muzikos?! Bet pamažu, padedamas entuziastingų vaikų, suvokia, kad šokiui muziką svarbu ne girdėti, o jausti.

Filmo anonsas:

VIDEO: ŠOKIŲ KOVOS/Bitva - kinuose nuo rugpjūčio 30 d.

Ėmęs mokyti vaikus šokio, Antonas pamažu atsikrato savigailos, vėl atranda džiaugsmą, prisimena savo didžiąją svajonę ir užsibrėžia naują tikslą: vėl sudalyvauti gatvės šokių turnyre. Šįkart – kaip treneris komandos, sudarytos iš ankstesnių savo bičiulių ir negirdinčių vaikų.

Ne vien gatvės šokių gerbėjams patiksianti muzikinė drama „Šokių kovos“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį penktadienį, rugpjūčio 30 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius