15min be reklamos
2019 01 01, 12:10

Hercogienė Catherine po Kalėdų patraukė į medžioklę su vyrais: laukė, kol Meghan išvažiuos

Britų karališkoji šeima, Kalėdas sutikusi karalienės užmiesčio rezidencijoje Sandringame, pasiliko čia laukti ir Naujųjų metų. Iškart po Kalėdų šeimos vyrai patraukė į medžioklę, o kartu su jais – ir aistringa medžiotoja Kembridžo hercogienė Catherine. Tiesa, ji palaukė, kol iš Sandringamo išvažiuos Sasekso hercogienė Meghan – gyvūnų mylėtoja, kuriai medžioklė – tikrai ne prie širdies.
Kembridžo hercogienė Catherine per medžioklę 2009 metais ir kartu su Sasekso hercogiene Meghan per 2018-ųjų Kalėdas
Kembridžo hercogienė Catherine per medžioklę ir kartu su Sasekso hercogiene Meghan per Kalėdas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.

Princas Harry ir jo besilaukianti žmona Meghan su visa šeima praleido Kūčias ir pirmąją Kalėdų dieną, tačiau gruodžio 26-ąją išvažiavo iš Sandringamo. Pranešama, kad Naujus metus jiedu pasirinko sutikti atskirai ir išvyko atostogų.

Tradiciškai į paukščių medžioklę karališkosios šeimos vyrai traukia pirmąją Kalėdų dieną. Joje visada dalyvaudavo ir princas Harry, tačiau šiemet sklandė kalbų, esą Meghan jam tai uždraudusi, mat visai nepalaiko gyvūnų žudymo dėl pramogos. Bet galiausiai Harry dalyvavo medžioklėje su savo tėvu, broliu ir kitais giminaičiais, o šaltinis iš rūmų patikino, kad jokio draudimo iš Meghan pusės net nebuvo – visa tai tebuvę gandai.

Vida Press nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine medžioklėje 2009 metais
Vida Press nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine medžioklėje 2009 metais

O vos tik iš Sandringamo išvažiavo Harry su Meghan, kitą dieną prie medžioklės prisijungė ir princo Williamo žmona Kembridžo hercogienė Catherine. Jai ši britų aristokratų pramoga labai patinka ir ji yra puiki šaulė – Catherine net turi savo šautuvą, kuris yra šiek tiek lengvesnis nei įprastiniai, mat pritaikytas moteriai.

„Ji dažnai išeina pašaudyti, kai būna Anmer Hole (savo namuose Sandringame, – red. past.), ir ji tikrai gerai šaudo. Jai labai patinka medžioklė, šaudymas ir žvejyba – visos tokios kaimo pramogos“, – apie hercogienės Catherine hobį pasakojo šaltinis.

Per šią medžioklę medžiojami paukščiai – fazanai, kurapkos ir antys. Eiti medžioti per Kalėdas – sena karališkosios šeimos tradicija, ir viena iš tokių, kurios Meghan yra labai neįprastos ir ne visai suprantamos.

„Bet Meghan supranta, kad karališkoji šeima tą daro amžių amžius, ir tai nepasikeis. Ji nėra nei veganė, nei vegetarė, bet jai nepatinka bereikalingas žiaurumas su gyvūnais. Harry paaiškino jai, kad medžioklė Sandringame reikalinga reguliuoti paukščių populiacijai – ji tai supranta, bet stebėti to visai nenori“, – pasakojo šaltinis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką