15min be reklamos

Išdykėliui princui Louisui sukako 5: gimtadienio proga – nauji portretai ir sulaužyta tradicija

Balandžio 23-ioji – svarbi diena britų karališkajai šeimai. Tądien Velso princo Williamo ir Velso princesės Catherine jaunėlis princas Louisas švenčia gimtadienį. Šiemet karališkosios šeimos išdykėliui suėjo 5-eri.
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais / Matto Porteouso ir Millie Pilkington nuotr.

Sekmadienį, minint penktąjį princo Louiso gimtadienį, oficialioje Velso princų instagramo paskyroje paviešinti nauji jo portretai, kuriuose matyti tyras vaikiškas džiaugsmas.

Vienoje nuotraukoje išsišiepęs princas Louisas įamžintas su mama, stumiančia jį karutyje. Kitame kadre mažylis užfiksuotas iš arti, o jo veidą puošia plati šypsena.

Naujas princo portretas, įamžintas mamos Kate Middleton – jo gimtadienio tradicija. Velso princesės nuotraukos buvo reguliariai naudojamos jaunųjų karališkųjų asmenų gimtadieniams pažymėti.

Tiesa, šiemet nuo tradicijos buvo kiek nukrypta – princo portretus padarė ne Catherine, o fotografė Millie Pilkington.

41-erių princesė yra aistringa fotografė ir Karališkosios fotografijos draugijos globėja. Šios savaitės pradžioje ji paskelbė nuotrauką, kurioje įamžinta 97-ąjį gimtadienį minėjusi karalienė Elžbieta II, apsupta kai kurių savo anūkų ir proanūkių.

Princas Louisas yra ketvirtas eilėje į sostą po karalienės Elžbietos II mirties praėjusių metų rugsėjį. Kartu su devynerių princu George'u ir septynerių princese Charlotte jis lanko privačią Lambrooko mokyklą netoli Askoto miesto.

Anot BBC, tikimasi, kad per karaliaus Karolio III karūnavimo iškilmes gegužės 6 d. jaunasis princas kartu su savo broliu ir seserimi dalyvaus procesijoje iš Vestminsterio abatijos.

Jis nebuvo pastebėtas per karalienės valstybines laidotuves Vestminsterio abatijoje – manoma, kad buvo per mažas dalyvauti pamaldose kartu su tėvais.

Tiesa, mažylis dalyvavo kitose svarbiose šventėse ir renginiuose – Kalėdų pamaldose ir Elžbietos II valdymo jubiliejaus iškilmėse 2022-ųjų birželį. Jis tiesiog „pavogė“ šventę – platininių valdymo iškilmių atidarymo ir uždarymo metu savo emocijomis jis nepaliko abejingų.

Trečioji Kembridžo hercogų atžala, princas Louisas, gimė 2018 metų balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute „Twiter“ paskyroje.

Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elžbieta II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į penktą vietą. Princas Louisas yra ketvirtas eilėje į sostą po savo tėvo bei brolio su seserimi.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką