15min be reklamos
2022 11 08, 18:18

Paskelbtas seksualiausias 2022-ųjų vyras: „Mama tuo tikrai galės pasigirti“

Kaip jau įprasta, žurnalas „People“ lapkričio mėnesį išrenka metų seksualiausią pasaulio vyrą. Paaiškėjo, kad 2022-ųjų sekso sekso simbolio titulą pelnė 41-erių JAV aktorius Chrisas Evansas. Pats Holivudo žvaigždė šio pripažinimo gana kuklinasi ir jaučiasi nepatogiai apie tai kalbėdamas, tačiau atskleidžia, jog vienas žmogus tokiu įvertinimu itin džiaugiasi.
Chrisas Evansas
Chrisas Evansas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu Chrisas Evansas – itin populiarus aktorius, geriausiai žinomas dėl altruistiško superherojaus Kapitono Amerikos vaidmens daugiamilijardinėje „Marvel“ serijoje „Keršytojai“. Dabar jis – ir seksualiausias vyras Žemėje.

Vis dėlto, jei vidurinės mokyklos laikais C.Evansui kas nors būtų pasakę, kad vieną dieną pelnys tokį įvertinimą, „jis būtų priblokštas“.

„Tai tikriausiai būtų buvęs kelias į šauniųjų gretas, kur manęs nebuvo“, – išskirtinai žurnalui „People“ sako C.Evansas.

41-ejų Holivudo žvaigždė vis dar bando priprasti prie seksualiausio 2022-ųjų gyvo vyro titulo ir būtinybės apie tai kalbėti. Žurnalo fotosesija vyko ūkyje už Atlantos, o interviu filmavimas – įmantrioje sodyboje. Vis tik C.Evansui buvo nejauku: atrodė, kad priešais židinį sėdintis aktorius mieliau šoktų į ugnį nei pasakotų apie tai, kad yra seksualus.

„Apie šį dalyką sunku duoti interviu. Tai – kaip keista nuolankaus gyrimosi forma“, – sako jis juokdamasis, tačiau priduria, kad nors šiuo metu „seksualiausio vyro“ etiketė jam ne itin patogi, po daugelio metų su malonumu prisimins šį titulą.

Aktorius taip pat yra nusiteikęs, kad iš jo geranoriškai pasišaipys artimi draugai. „Tai tikrai bus patyčių centras“, – juokauja jis.

Vis dėlto ši žinia labai maloni vienam žmogui – Chriso Evanso mamai. Aktorius tikina, kad ji „labai laiminga“ ir nuoširdžiai džiaugiasi tokiu įvertinimu.

„Manęs tai visai nestebina, – sako „People“ pašnekovas. – Ji didžiuojasi viskuo, ką aš darau, bet šiuo dalyku ji tikrai galės pasigirti.“

Nors C.Evansas mieliau kalba apie karjerą nei apie asmeninį gyvenimą, pasidalija ir jo detalėmis. Jis pasakoja, kad sulaukęs 40-ies stengiasi teikti pirmenybę sveikam darbo ir asmeninio gyvenimo balansui, kuo daugiau laiko praleisti namie ir su šeima Bostone.

„Kai reikia rinktis, ką vaidinsiu, tai labiausiai priklauso nuo to, kur filmuojama, – sako jis. – Esu per senas, kad šešis mėnesius gyvenčiau iš lagamino. Jau įžengiau į gražesnį etapą, kai esu tiesiog laimingas būdamas namie.“

Pastaruoju metu jis daug daugiau galvoja apie savo ateitį už aktorystės ribų, kurioje boluoja santuoka ir tėvystė.

„To tikrai noriu, – sako jis, tačiau apie tai nežada atvirauti. – Kai kurių dalykų norisi tik dėl savęs arba tik dėl šeimos ir draugų“.

Po dvidešimt dvejų karjeros metų C.Evansas pripažįsta, kad yra pasirengęs šiek tiek sulėtinti tempą.

„Šiuo metu maloniausias mano karjeros aspektas – jaustis pakankamai saugiai, kad galėčiau nuleisti koją nuo gazo, – sako jis. – Jaučiuosi turintis šiek tiek daugiau laisvės atsitraukti nuo šios industrijos ir vis tiek rasti projektų, kurie patenkintų mano kūrybinį apetitą.“

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką