Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Išsirengė ieškoti dar vieno vaiko

Pasak bangshowbiz.com, aktoriai Angelina Jolie ir Bradas Pittas artimiausiu metu ketina įsivaikinti mažylį iš Etiopijos.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pora, kuri, be trijų savo, augina tris įvaikintus vaikus iš Vietnamo, Kambodžos ir Etiopijos, dar iki sausio pabaigos ketina nuvykti į Afriką, kad užpildytų visus reikalingus įvaikinimo dokumentus.

Pasak šaltinio, pora pamatė dvejų metų mergaitės iš Etiopijos nuotraukas ir labai norėtų ją įsivaikinti. Jei viskas vyks sklandžiai, Angelina asmeniškai užpildys dokumentus šalies sostinėje Adis Abeboje ir po kelių dienų galės parsivežti mergaitę namo.

Etiopijos pareigūnai patvirtino laukiantys šį mėnesį pasirodysiančios šeimos, nes 45-erių B.Pittas ir 33-ejų A.Jolie ketina lankytis AIDS ir ŽIV klinikoje, kurią patys įkūrė, kai įsivaikino pirmą mažylę iš Etiopijos Zaharą.

Pasak neįvardytų šeimos šaltinių, Angelinai labai patinka mintis, kad gali vaikui suteikti gyvenimą, kokio jis niekada neturėtų. Be to, pora gausesnės šeimos nori būtent dabar,  kol vaikai dar maži, yra gana panašaus amžiaus. Šaltinio teigimu, dar vienas vaikas šeimoje nieko nepakeis, nes namuose ir taip vyrauja chaosas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką