Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 09, 14:39

Jamesas Cameronas svarsto nerežisuoti 4-os ir 5-os franšizės „Įsikūnijimas“ dalių

Pasauliui belaukiant gruodį įvyksiančios filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way Of Water“), režisieriaus Jameso Camerono visų laikų daugiausiai uždirbusio filmo tęsinio, premjeros, paaiškėjo, kad pats J.Cameronas gali nerežisuoti dviejų vėlesnių planuojamų franšizės filmų.
„Įsikūnijimas. Vandens kelias“
„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ / 20th Century Studios / Du Kine nuotr.

„Patys „Įsikūnijimo“ filmai yra tarsi viską suryjantys“, – sako Jamesas Cameronas.

„Turiu ir kitų įdomių projektų, kuriuos plėtoju. Manau, kad ilgainiui – nežinau, ar po trijų, ar po keturių serijos filmų – estafetę perduosiu režisieriui, kuriuo pasitikėsiu, kad galėčiau eiti daryti kai kuriuos kitus projektus, kuriuos šiuo metu taip pat darau. O gal ir ne. Nežinau.“

Tačiau režisieriaus Jameso Camerono entuziazmas dėl būsimų franšizės „Įsikūnijimas“ filmų išlieka stiprus, rašoma Du Kine pranešime spaudai.

„Viską, ką turiu pasakyti apie šeimą, apie tvarumą, apie klimatą, apie gamtos pasaulį, temas, kurios man svarbios realiame gyvenime ir mano kine, galiu pasakyti ant šios drobės“, – sako režisierius Jamesas Cameronas.

„Judėdamas pirmyn dar labiau jaudinuosi. Ketvirtasis filmas yra sudėtingas. Tikrai tikiuosi, kad man pavyks. Bet tai priklauso nuo rinkos jėgų. Trys filmai yra garantuoti, todėl pasirodys kinuose nepaisant visko. Labai tikiuosi, kad pavyks padaryti ketvirtąjį ir penktąjį franšizės filmus, nes galiausiai tai yra viena didelė istorija.“

Režisierius Jamesas Cameronas ankščiau pasinaudojo režisieriaus Robert Rodriguez pagalba, kad pristatytų filmą „Alita. Kovos angelas“ (angl. „Alita: Battle Angel“), kurį J.Cameronas seniai planavo pritaikyti didžiajam kino ekranui, tačiau tuo metu buvo per daug užsiėmęs su franšizės „Įsikūnijimas“ plėtojimu, todėl liko tik vykdomuoju prodiuseriu ir bendraautoriumi.

20th Century Studios / Du Kine nuotr./„Įsikūnijimas. Vandens kelias“
20th Century Studios / Du Kine nuotr./„Įsikūnijimas. Vandens kelias“

Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ veiksmas vyksta praėjus daugiau nei dešimtmečiui po pirmojo filmo įvykių. Jame bus pasakojama apie Salių šeimą – Džeiką, Neytiri ir jų vaikus – juos sekančias bėdas ir pastangas, kurias jie deda stengdamiesi apsaugoti vienas kitą, ir kovas, kad išliktų gyvi.

Tęsinyje taip pat vaidina Samas Worthingtonas, Zoe Sandana, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Edie Falco, Stephenas Langas, Giovanni Ribisi, Oona Chaplin, Jermaine Clement ir kt.

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ pasaulio kino teatruose pasirodys 2022 m. gruodžio 16 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: ĮSIKŪNIJIMAS. VANDENS KELIAS | Kinuose nuo gruodžio 16 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką