Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 01, 22:47

Johnny Deppas laimėjo bylą prieš Amber Heard: prisiteisė 15 mln. dolerių

Johnny Deppas (58) laimėjo bylą dėl šmeižto prieš Amber Heard (36). Po tris dienas trukusių svarstymų prisiekusieji priėmė jam palankų sprendimą, pranešė BBC.

Trečiadienį Johnny Deppas laimėjo bylą dėl šmeižto, susijusio su straipsniu, kuriame jo buvusi žmona Amber Heard teigė, kad tapo smurto auka.

Teismas vyko Istoriniuose Fairfakso apygardos teismo rūmuose, Virdžinijoje. Didelio atgarsio sulaukęs teismo procesas iš viso truko šešias savaites.

Išnagrinėjusi įtemptą bylą, septynių prisiekusiųjų komisija, nustatė, kad 2018 metais laikraščio „The Washington Post“ straipsnyje A.Heard teiginiai apie jos neva patirtą smurtą artimoje aplinkoje yra juodinantys J.Deppą ir buvo parašyti turint piktavališkų ketinimų, tad aktorė buvo pripažinta kalta dėl šmeižto.

Nors aktoriaus ieškinys siekė 50 mln. JAV dolerių, birželio 1-ąją JAV prisiekusieji priteisė J.Deppui 15 mln. dolerių (apie 14 mln. eurų): A.Heard buvusiam vyrui turės sumokėti 10 mln. kompensaciją už jo patirtą žalą ir 5 mln. už baudžiamąsias sankcijas.

Tačiau prisiekusieji nutarė, kad aktorė A.Heard taip pat buvo apšmeižta A.Deppo advokato Adamo Waldmano, pasakiusio dienraščiui „Daily Mail“, kad aktorės pareiškimai apie patirtą smurtą tėra „pramanas“.

Dėl to aktorei A.Heard buvo priteista 2 mln. JAV dolerių (1,86 mln. eurų) žalai atlyginti.

Tiesa, ji buvo padavusi priešieškinį dėl 100 mln. dolerių žalos atlyginimo – tvirtino, kad J.Deppas ją apjuodino pavadinęs melage.

Aktorė A.Heard jai iš esmės nepalankų sprendimą išklausė akmeniniu veidu.

J.Deppas trečiadienį į verdikto paskelbimą neatvyko. Jam atstovavo advokatė Camille Vasquez.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas

Ši byla sulaukė itin didelio visuomenės susidomėjimo. J.Deppo gerbėjai palaikė aktorių ir prie teismo, ir inicijuodami palaikymo kampanijas internete, jie kaltino A.Heard apsimetinėjant viso šio proceso metu.

J.Deppas iškėlė A.Heard bylą dėl šmeižto Jungtinėse Valstijose po to, kai 2020 metų lapkritį pralaimėjo kitą šmeižto bylą Londone, iškeltą britų bulvariniam laikraščiui „The Sun“ už tai, kad savo straipsnyje pavadino jį „žmonmušiu“.

A.Heard: nusivylimo neįmanoma nusakyti žodžiais

Amber Heard trečiadienį sakė dėl tokio sprendimo yra „neapsakomai“ nusivylusi ir vadino nutartį „nesėkme“ moterims.

„Nusivylimo, kurį šiandien jaučiu, neįmanoma nusakyti žodžiais. Mano širdis sudaužyta, kad kalno įrodymų vis tiek nepakako atremti mano buvusio vyro neproporcingai galiai, įtakai ir poveikiui“, – sakoma A.Heard pranešime, paviešintame paskelbus nutartį.

„Scanpix“/AP nuotr./Amber Heard
„Scanpix“/AP nuotr./Amber Heard

„Esu labiau nusivylusi, ką šis verdiktas reiškia kitoms moterims. Tai nesėkmė... Tai nesėkmė idėjai, kad smurtas prieš moteris bus vertinamas rimtai“, – pridūrė ji.

Amber Heard ir Johnny Deppas susipažino 2009 metais juostos „Romo dienoraštis“ (The Rum Diary) filmavimo aikštelėje. Pora susituokė 2015 metais, oficialiai išsiskyrė 2017-aisiais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką