2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Justinas Timberlake'as nori dar daugiau animacijos „Troliai“ tęsinių: „Tai yra dovana“

Ne paslaptis, kad atlikėjas Justinas Timberlake'as tiesiog dievina savo darbą animacijos „Troliai“ (angl. „Trolls“) franšizėje, tiek įgarsindamas vieną pagrindinių iš trolių vardu Šakius, tiek dirbdamas vykdomuoju muzikos ir garso takelio prodiuseriu. Ir jis nėra pasirengęs sustoti ties netrukus Lietuvos kinus pasieksiančiu antruoju franšizės filmu „Troliai 2“ (angl. „Trolls World Tour“).
Justinas Timberlake'as
Justinas Timberlake'as / Du Kine nuotr.

„Tikiuosi, kad sukursime, pavyzdžiui, septynis trolių filmus, nes tiesiogine prasme tai yra dovana, kurią norisi ir toliau dovanoti“, – sako J.Timberlake'as.

„Aš galiu eiti į darbą ir kurti tai, kas nėra vien tai, kaip matau save kaip menininką. Ir man tai taip pat yra įdomu, galimybė dirbti kine kaip aktoriui, ir kurti muziką kaip atlikėjui, dainininkui, dainų autoriui, prodiuseriui, kad ir ko iš manęs paprašytų – tai vienas iš tų dalykų, kuris apjungia šiuos du pasaulius sutinkamus animaciniame filme“, – pasakoja aktorius.

J.Timberlake'as praleido daugybę valandų dalindamasis istorijomis apie filmo „Troliai 2“ garso takelyje pasirodysiančias dainas, taip pat paaiškino, jog pagrindinė filmo žinutė yra įvairovė.

Filmo anonsas:

VIDEO: TROLIAI 2 | Kinuose nuo rugsėjo 4 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2020

Daugybę gerbėjų pavergusios dainos „Can't Stop the Feeling“ autorius paaiškino, kad didžiausias animacijos „Troliai 2“ tikslas buvo pasisakymas už įtraukimą, kuris pristatomas per skirtingos muzikos žanrų personažus, apimant popsą, roką, techno, klasiką, fanką ir kantri.

„Mes paėmėme šių muzikos žanrų stereotipus ir beveik vien iš to sukūrėme komediją“, – sako muzikantas.

„Bet kai filmo žinutė susijungia su filmo scenarijumi, šie personažai iš tikrųjų pradeda tapti žmogiškomis emocijomis, tarsi suburiančiomis kartu tuos skirtingus pasaulius ir sujungiančiomis jas. Tai turbūt buvo didžiausias iššūkis – suburti visas tas muzikos rūšis ir priversti jas skambėti suderintai. Tačiau „DreamWorks“ ir „Universal“ pritraukė legendinių žmonių būrį, todėl turėjome puikiai sukomplektuotą komandą“, – teigia Justinas Timberlake'as, kuriam originalo kalba įgarsintoje animacijoje teko dirbti su tokiais muzikantais, kaip Kelly Clarkson, Ozzy Osbourne, Anderson Paak bei Mary J.Blige.

„Scanpix“/AP nuotr./Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel
„Scanpix“/AP nuotr./Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel

„Grammy“ ir „Oskaro“ laimėtojas prodiuseris Ludwig Göransson, dirbęs kartu su J.Timberlake'as ties animacijos „Troliai 2“ garso takeliu, prisimena, jog iš pradžių net 24 valandas per parą trukęs darbo procesas privertė juos susimąstyti: „Ar mes tikrai sugebėsime tai padaryti?“

Todėl Justinas Timberlake'as dabar tvirtina, kad jis ir L.Göransson po „Trolių“ patirties bus „susieti visą gyvenimą“, ir net užsiminė, kad pora turi dar dvi naujas, su troliais nesusijusias, idėjas, kurias planuoja vystyti artimiausiu metu.

Kol laukiame naujojo bičiulių muzikinio projekto, gera žinia yra tai, kad lietuviškai dubliuota animacija „Troliai 2“ startuoja Lietuvos kinuose jau nuo rugsėjo 4 d.

Lietuviškai filmą įgarsino Justė Starinskaitė, Vaidotas Baumila, Jurga Šeduikytė, Martynas Nedzinskas, Rolandas Mackevičius, Alanas Chošnau, Inga Jankauskaitė, Vytautas Rašimas, Dalius Skamarakas. Visai šeimai skirtoje animacijoje „Troliai 2“ taip pat išgirsime tokius atlikėjus kaip Free Finga ar Monika Liu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką