Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Kate Moss ne pro šalį būtų pasportuoti

Atostogaudama Tailande supermodelis Kate Moss, matyt, nepagalvojo, kad už krūmų jos gali tykoti pasislėpę fotografai, todėl nesuko galvos, kad itin atviras jos maudymosi kostiumėlis visu gražumu atidengia apdribusias šlaunis ir sėdmenis.
Kate Moss
Kate Moss / „Scanpix“ nuotr.

Daugelis žmonių naujus metus pradeda pažadais, kad pradės sportuoti, nuolat vaikščios į sporto salę, tačiau 35-erių manekenei Kate Moss tai nerūpi. Atostogaudama Tailande ji visai nesuka sau galvos, kaip atrodo jos apdribęs užpakaliukas ar šlaunys. Būtent šiuos kūno netobulumus ir užfiksavo paparacai.

Atostogaudama Tailando pajūryje su savo vaikinu Jamie Hince, K.Moss visai pamiršo rūpintis savo senstančiu kūnu. Nors į paplūdimį supermodelis atėjo vilkėdama mažą juodą suknelę ir berankovę palaidinę, nusimetusi šiuos drabužėlius ir pasilikusi tik rudą bikinį ji fotoobjektyvams atidengė savo kūno netobulumus. Tuo metu jos vaikinas gitaristas Jamie Hince buvo apsivilkęs žydrus marškinius ir džinsinius šortus.

Prieš kelias dienas fotografai užfiksavo dar vieną Kate Moss žalingą įprotį – rūkymą. Supermodelis nufotografuota „plešianti“ cigaretes vieną po kitos.

Nuotraukas, kuriose matosi netobulos Kate Moss šlaunys ir užpakaliukas galite pamatyti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius